Meble na wymiar

BS Brothers od ponad 10 lat dostarcza rozwiązania meble na wymiar zgodne z indywidualnym projektem, który wcześniej akceptujesz.

Potrafimy zauważyć Twoje najważniejsze potrzeby i uwzględnić je podczas ustaleń. Są to np. schowki na sprzęty AGD (odkurzacz, żelazko), czy deska do prasowania. Bywa, że są to legowiska lub miejsca dla psa, lub kota, albo skrytki/wnęki na pokarmy czy akcesoria dla pupila. Meble na zamówienie będą spełniać wszystkie kryteria o jakich wspólnie zdecydujemy.

Traktujemy priorytetowo Wasze marzenia i potrzeby, jak i niemarnowanie miejsca oraz nowoczesne dodatki, elementy wyposażenia w postaci praktycznych modułów otwierania, czy cichych przesuwnic lub praktycznych zawiasów, uchwytów.

Dbamy także o ekonomiczne i sprawdzone systemy podświetlenia wybranego miejsca, jako postępowy producent mebli na wymiar.

Takie meble do zabudowy będą i designerskie i funkcjonalne.

Przykładowi producenci, których rozwiązania stosujemy to: Egger, Blum, Rehau, Peka, Zobal, Pfleiderer, Cava Stone, Stol-Dom, Laguna i Nomet.

W ofercie meble pod wymiar różnego typu m.in.

Pewnie zastanawiasz się, czy spełnimy Twoje oczekiwania i jakie mamy opinie.

Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Przykładowe realizacje możesz zobaczyć tutaj lub obejrzyj naszą animację 

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna,

Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała