Meble do restauracji na wymiar

Meble do restauracji to jedna z naszych pozycji w ofercie mebli na wymiar dla firm. Z BS Brothers zadbasz o wnętrze swojej restauracji, baru, pubu czy kawiarni. 
Odpowiednie, nowoczesne i zgrabne  meble barowe, czy meble do pubu to nie tylko oszczędność miejsca i wydatek. Dobrze zaaranżowane meble restauracyjne to inwestycja oraz możliwość stworzenia w miejscu spotkań klimatu, nastroju, który można dodatkowo podkręcić świetną muzyką (nie za radia), niezbyt jaskrawym oświetleniem, najlepiej z kilkoma mocno zacienionymi miejscami. Nie wszyscy lubią mocne światło. Taki fragment pomieszczenia można potraktować inaczej np. wstawić ciemne loże, lub stół barowy czarny, lub kilka, o ile jest wystarczająca ilość miejsca. Tym sposobem odpowiednim wystrojem i projektem mebli do kawiarni możemy stworzyć miłe warunki także dla tych cichych lub spokojniejszych klientów.

O czym jeszcze, w skrócie, warto pamiętać, projektując meble do restauracji na wymiar:

    • wygodne stoliki do restauracji lub stoliki do kawiarni
    • wytrzymałe blaty barowe
    • funkcjonalne krzesła (te niższe przy stolikach) i te wyższe przy barze lub w innych miejscach np. dart, gry (hokery)
    • bezpieczna posadzka – antypoślizgowe rozwiązania są bardzo ważne
    • piękne wejście – pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz
    • śliczne dodatki typu: lampiony, zieleń, obrazy czy zdjęcia – tutaj ich ilość i sposób doboru zależny od stylu i pomysłu architekta wnętrz

A już bardziej technicznie i meblowo w naszej ofercie oczywiście może liczyć na najnowsze rozwiązania:
    • poręczne szuflady space tower  na zapleczu każdej restauracji
    • stelaże loftowe pasujące do tego stylu lub mieszanki stylów wnętrza (eklektyzm)
    • zbliżeniowe włączniki led - jakże wygodne i energooszczędne rozwiązanie)
    • podnośniki blum – gdy liczy się szybkość i wygoda

Jest wiele czynników, które decydują o popularności danego lokalu. Oczywiście nie są to tylko i wyłącznie stabilne i duże stoły do restauracji lub krzesła. Oczywiście są to dobry kucharz, obsługa, czasem lokalizacja (chodzi zwłaszcza punkty z posiłkami), ergonomia sal i wiele innych.
My skupiamy oczywiście naszą uwagę na meblach, elementach z drewna pod kątem odwiedzających miejsce, ale także personelu, który musi mieć lekkie życie w pracy, a nie męczyć się, slalomując pomiędzy stolikami w zbędnym stresie.

Proponujemy Ci rozmowę, wspólne planowanie, a potem wdrożenie wymarzonej wersji w twojej restauracji, barze, kawiarni czy nawet niewielkim punkcie gastronomicznym. Kliknij tutaj i zadzwoń lub napisz.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała