Meble na wymiar Tychy

Nasza pracownia świadcząca usługi stolarskie realizuje sporo praca na terenie miejscowości Tychy. Architekci i klienci detaliczni zamawiają u nas meble kuchenne na wymiar w Tychach i okolicy tego śląskiego miasta. Do najpopularniejszych zamówień realizowanych przez naszą stolarnię w Tychach należą także inne meble na zamówienie.

Tychy to obecnie bardzo zielone miasto, pełne ciekawych inwestycji także pod kątem budownictwa i rosnącej infrastruktury mieszkaniowej. Co za tym idzie w każdym wypadku dobry stolarz w Tychach, jest niezbędny w pomocy zaaranżowania wnętrza.

Bardzo cieszymy się, że udało nam się powiększyć obszar działania także o ten rejon na mapie. 

Meble na wymiar w Tychach, które realizujemy, są także często zamawiane przez firmy oraz różne instytucje. Nasze stolarstwo w Tychach ma powodzenie także w przypadku zabudów na wymiar, czy blatów w restauracjach, hotelach, sklepach i salonach urody. Nasz rodzinny zakład stolarski zaopatrujemy mieszkańców Tych i okolic także w garderoby na wymiar i szafy na wymiar.

Nasze kuchnie na wymiar w Tychach są tworzone ze należytą starannością. Tworzymy rozwiązania nowatorskie pełne autorskich rozwiązań i nowoczesnych dodatków. Jesteśmy znani z tego, że nie podchodzimy sztampowo do każdej zabudowy: mierząc pomieszczenie, pokazując wzornik, a potem…

Pracujemy inaczej, bardziej, jak studio kuchenne, które także w Tychach, czyli na Śląsku i w Małopolsce współpracuje z biurami projektowymi, architektami i realizujemy te także trudniejsze zamówienia. Zakład stolarski BS Brothers nie boi się wyzwań i dba o spełnienie także tych mniej typowych próśb.

Oferujemy także pomoc w zakresie łazienkowych mebli na wymiar, mebli do salonu na wymiar, biurek na wymiar oraz zastosowania w twoim wnętrzu nowoczesnych systemów i udoskonaleń. Są to np.:
    • gniazda wbudowane blat, elektroporty
    • stelaże loftowe
    • podnośniki blum
    • uchwyty krawędziowe
    • fronty w stylu angielskim
    • podwieszane szafki RTV
    • szafy skośne dopasowane do wnęk
    • wyłączniki zbliżeniowe

Mieszkasz w Tychach, okolicy, na Śląsku i potrzebujesz naszego wsparcia w zakresie usług stolarskich? Nasza stolarnia jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas i napisz do nas wiadomość lub zadzwoń.

kuchnie na wymiar tychy
meble na wymiar tychy
blaty kuchenne na wymiar tychy
meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała