O nas

Miło nam, że tu jesteś i chcesz nas lepiej poznać.

A więc od początku…

... jesteśmy rodzinną pracownią stolarską, co powinna sugerować nazwa :).

pracownia stolarska

Działamy na rynku z powodzeniem już 15 lat, jako firma rodzinna. A jako marka BS Brothers 3 lata, wyposażając w meble na wymiar mieszkania, domy, firmy i instytucje. W naszym portfolio można znaleźć zarówno drobne projekty, jak i duże przedsięwzięcia, które realizujemy głównie na terenie Śląska i Małopolski (Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Pszczyna, Oświęcim, Katowice itp.) oraz ościennych lokalizacji. Więcej o naszej ofercie napisaliśmy tutaj.

Misja

Naszą misją i wielką przyjemnością jest dostarczenie bezpiecznych i ergonomicznych rozwiązań, dzięki którym nasza firma stolarska jest w stanie zadbać o każdą kuchnię, łazienkę, biuro, gabinet, czy inny kąt w Twoim lokum. Fascynujemy się projektowaniem i adaptacją odpowiednich mebli na wymiar w przeróżnych konfiguracjach.

pracownia stolarska BIelsko-Biała

Klienci i relacje z nimi, dają nam niespożyte pokłady energii i chęci do współpracy, czy rozwijania umiejętności. Zawsze dbamy o to, żeby po każdym spotkaniu z nami i zakończonym zleceniu zostawić po sobie nie tylko skończone dzieło, ale także coś ekstra, jako element naszej wizji kontaktu z każdym z Was.

Pracownia stolarska śląsk

Zawsze na czasie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z największymi producentami komponentów i wygodnych rozwiązań, które powinna znać każda szanująca się pracownia meblowa oferujące tego typu usługi.

Dodatkowo.

Współpracujemy z biurami projektowymi, architektami czy firmami deweloperskimi, świadcząc obsługę dla naszych partnerów także na terenie Europy głównie w krajach sąsiadujących z Polską.

Oczywiście projektowanie mebli pod kątem wizualnym jest dla nas równie ważne i każda realizacja, przechodząc od szkicu, poprzez programy komputerowe, warsztat, aż do Ciebie ma dawać satysfakcję i radość także pod kątem designu.

Chcemy Cię poznać :)

Poznajmy się lepiej, zapraszamy do kontaktu i darmowej konsultacji. Chętnie pomożemy Ci rozwiązać każdy problem.

Kto jest kto.

Bartek - pasjonat drewna i stylowych wnętrz, pozytywny wariat

bartek@bsbrothers.pl, +48 790 286 491

Sebastian - modelarz, projektant z zamiłowania, cierpliwy detalista

sebastian@bsbrothers.pl, +48 788 125 832

Pracownia stolarska Małopolska

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała