Meble na wymiar Oświęcim

Zapraszamy do naszej rodzinnej pracowni BS Brothers specjalizującej się w usługach stolarskich, które realizujemy także na terenie miejscowości Oświęcim i w jego okolicach. Współpracujemy z biurami projektowymi, architektami i nie boimy się trudnych zamówień. Szukasz dobrego stolarza, który działa na Śląsku i w Oświęcimiu? To świetnie trafiłeś! Projektujemy i produkujemy meble, w które zaopatrujemy mieszkańców Oświęcimia i jego okolic. Nasze kuchnie w Oświęcimiu są tworzone z wyjątkową starannością. Jesteśmy znani z tego, że nie podchodzimy sztampowo do projektu. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania.

Meble na wymiar Oświęcim

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami, restauracjami, hotelami i kawiarniami. Nasze meble na wymiar (m.in. szafy na wymiar) w Oświęcimiu powstają z najwyższej jakości materiałów, a nad samym projektem i jego realizacją cały czas czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Nasze stolarstwo w Oświęcimiu cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem, nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, pracujemy nieszablonowo i to nas wyróżnia na tle innych firm meblowych.

meble do łazienki na wymiar Oświęcim

W swojej bogatej ofercie mamy meble kuchenne, meble tapicerowane, meble biurowe, szafy przesuwne oraz meble łazienkowe w Oświęcimiu. Większość z naszych produktów można obejrzeć tutaj

meble do salonu na wymiar Oświęcim

Lata doświadczeń pozwoliły nam również na wyspecjalizowanie się w wykonywaniu tarasów kompozytowych w Oświęcimiu. Większość informacji dotyczących tarasów kompozytowych udzielą Państwu wyszkoleni w tym zakresie pracownicy.

Przy projektowaniu mebli na wymiar bardzo ważna jest precyzja. Tu nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis. Dokładność przekłada się na estetykę, funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wszystko to zagwarantujesz sobie wybierając BS Brothers.

Nasi klienci chętnie polecają usługi pracowni BS Brothers znajomym i rodzinie. Mamy nadzieję, że Wy również do nich dołączycie. Jeżeli jesteś mieszkańcem Oświęcimia lub okolic i szukasz sprawdzonej pracowni stolarskiej, nie wahaj się i skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń pod numer 788 125 832

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała