Meble na wymiar Bystra, usługi stolarskie Wilkowice — BS Brothers

Bystra to nasza mała ojczyzna. Podobnie z Wilkowicami. Obydwie mieszczą się w pobliżu Bielska-Białej. Są to dość urokliwe miejscowości u podnóża Beskidów. Tutaj dorastaliśmy, a gdzieś po drodze postanowiliśmy, że usługi stolarskie i Bystra, to będzie sposób na życie pod kątem zawodowym, ale także pasji związanej z uatrakcyjnieniem Waszych wnętrz. Od czasu podjęcia tej decyzji trochę już minęło, a my wciąż się rozwijamy i nasza pracownia stolarska w Bystrej tworzy także dla lokalnej społeczności różne rozwiązania meblowe.

Często dostajemy zapytania, w których padają słowa meble na zamówienie Bystra, kuchnie na wymiar Wilkowice, stolarz Wilkowice, czy firma stolarska Wilkowice. Udało nam się osiągnąć już pewien poziom rozpoznawalności, który sprawia, że wiadomości jest bardzo dużo, a nasze sztandarowe produkty, jak np. kuchnie na wymiar cieszą się w Bystrej uznaniem.

Jak przystało na dobrego stolarza, mieszkańcy Bystrej powierzają nam także projekty poza kuchniami na wymiar, wykonanie i montaż:
    • mebli na wymiar do łazienki
    • szaf na wymiar
    • garderoby pod wymiar
    • mebli dziecięcych, w tym łóżka, biurka, komody
    • mebli na wymiar do salonu

Nasza pracownia stolarska w Wilkowicach, Bystrej i okolicy świadczy także usługi dla firm. Poza meble na zamówienie, kuchnie na wymiar, w Wilkowicach obsługujemy firmy i instytucje. Są to prace związane z produkcją mebli biurowych, mebli do gabinetów czy rozwiązań dedykowanych

Dlaczego warto wybrać BS Brothers, czyli firmę stolarską z Bystrej?

W ramach naszej pracy zarówno jeżeli chodzi o zamówienia mebli na wymiar w Wilkowicach, jak i Bystrej  dostajecie zawsze:

    • indywidualne i niesztampowe podejście do każdego z Was i Waszego wnętrza, a do tego garść informacji, które rozwiązania sugerujemy dodatkowo poza wstępnym planem, jako odpowiednie i praktyczne. Klienci zawsze to podkreślają i tym się wyróżniamy.
    • wysoka jakość materiałów i sprawdzone rozwiązania stolarskie: używamy tylko sprawdzonych metod, jeżeli chodzi o wykonanie. To samo tyczy się części, podzespołów i osprzętu — tutaj nigdy nie oszczędzamy kosztem Was. Wiemy co dobre i sprawdzi się na wiele lat.
    • terminowość i komunikatywność: będziesz zadowolony z kontaktu z nami niezależnie od komunikatora i skali zlecenia. Dla nas każde jest tym najważniejszych i wartym maksymalnej uwagi
    • bonusy w postaci niespodzianek, które poznasz po zakończeniu zlecenia

 

Szukasz doświadczonego stolarza, ponieważ mieszkasz w Bystrej lub Wilkowicach? Daj nam znać telefonicznie +48 788 125 832 lub mailowo info@bsbrothers.pl, w czym możemy pomóc.

meble kuchenne na wymiar bystra
kuchnie na wymiar bystra
meble do kuchni bystra
zabudowy kuchenne bystra
szafki kuchenne bystra

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała