Meble na wymiar - kuchenne, stoły, garderoby, szafy i inne Bielsko-Biała

Polish English Czech Slovakia

Meble na wymiar, szafy,
 kuchenne - Bielsko-Biała

Newsy

JAK URZĄDZIĆ BIURO W DOMU?

Nasza działalność w temacie mebli na wymiar nie jest ograniczona do województwa śląskiego i małopolskiego. To prawda, że właśnie większość z nich wykonujemy dość niedaleko od naszej siedziby. Jednak jesteśmy otwarci na zapytania z dalszych miejsc czy krajów, a ponieważ w Internecie łatwo nas znaleźć, otrzymujemy sporo ciekawych ofert z Niemiec, Czech, Słowacji czy nawet Wielkiej Brytanii.

Polskie meble w czeskim domu - BS BROTHERS i realizacja w Brnie


JAK URZĄDZIĆ BIURO W DOMU?

Biurko dla grafika musi być duże, to znaczy najlepiej długie i szerokie, a przede wszystkim bardzo stabilne. Wielu projektantów najpierw kupuje biurko w sieciówce lub wybranym sklepie meblowym, a potem szuka szafek, półek, żeby pomieścić wzorniki, szkicowniki, ołówki, flamastry i całe oprzyrządowanie, jakie każdy potrzebuje do pracy w zależności od dokładnej specjalizacji. Oczywiście, jeżeli biuro jest w domu, przydałoby się tez trochę miejsca na rzeczy osobiste, książki, płyty…

Jak urządzić biuro w domu? Stanowisko dla grafika


oryginalne meble do salonu Bielsko

Nasza praca w zakresie projektowania, produkcji i montaży mebli na wymiar to często coś więcej niż może się wydawać pozornie, aż do momentu kiedy się poznamy. Wsłuchujemy się Wasze pomysły, realizujemy zaobserwowane potrzeby, doradzamy, jak uniknąć zbędnych kosztów oraz ucieszyć wszystkich domowników. Dosłownie wszystkich.

Salon, pies Tofik, oryginalne meble do salonu i stolarskie pomysły Bs Brothers


nowa kuchnia na wymiar

Metamorfoza małej kuchni. Udało się zyskać i nowe, praktyczne meble na wymiar i więcej przestrzeni, co był wręcz marzeniem gospodarzy. No i jeszcze nie zapomnieliśmy o psie i jego spiżarce.

Dwóch kucharzy w małej kuchni, czy to możliwe?


kuchnia Bielsko-Biała

Możemy się bardzo rozpisywać, ale chyba gołym okiem widać zmianę - klimat, miejsce, układ, czy światło. Sami oceńcie, czy taka zamiana jest na lepsze :)

Metamorfoza kuchni w Bielsku-Białej


 

kuchnie Bielsko-Biała

Z biegiem czasu zyskujemy dostęp zarówno do nowinek technicznych (np. energooszczędne oświetlenie led), które możemy wykorzystać podczas pracy nad danym pomieszczeniem.

Nowa kuchnia na wymiar dla Eweliny i Marcina


 

kuchnia na wymiar Bielsko Biała

Kuchnia to miejsce, gdzie często przebywa się dłużej i częściej niż w salonie, czy innych pomieszczeniach. Nikt do końca nie wie dlaczego. Jest coś szczególnego w tym miejscu.

Metamorfoza kuchni w Katowicach


 

Pracownia stolarska „BS Brothers”, to nie tylko meble na wymiar.

kuchnie na wymiar Bielsko Biała

Dla nas liczy się Twoje zadowolenie przed, po i w trakcie zlecenia.

Vouchery, każdy klient dostaje prezent


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała