Jak urządzić biuro w domu? Stanowisko dla grafika

Biurko, półki i szafki dla grafika – jak padają decyzje.

Biurko dla grafika musi być duże, to znaczy najlepiej długie i szerokie, a przede wszystkim bardzo stabilne. Wielu projektantów najpierw kupuje biurko w sieciówce lub wybranym sklepie meblowym, a potem szuka szafek, półek, żeby pomieścić wzorniki, szkicowniki, ołówki, flamastry i całe oprzyrządowanie, jakie każdy potrzebuje do pracy w zależności od dokładnej specjalizacji. Oczywiście, jeżeli biuro jest w domu, przydałoby się tez trochę miejsca na rzeczy osobiste, książki, płyty…

… może małe zielone, uspokajające żywe królestwo?! Ale o tym później. Najpierw meble do biura w domu i kilka słów o decyzjach. Często taka kolejność wynikająca z oszczędności lub niewiedzy może okazać się bardzo mało korzystna – biuro w domu może stać się małym koszmarem. Biurko w połączeniu luźno stojącymi meblami i do tego powieszonymi na ścianie półkami zajmuje dużo miejsca i nie zawsze chce pomieścić zbyt wiele rzeczy.

Robi się ciaśniej i ciaśniej, nerwowo, a przecież każdy projektant potrzebuje spokoju, dobrego humoru i nieinicjowania niepotrzebnych stresów. Skąd to wiemy?

Sami też sporo projektujemy, ale w nieco innej dziedzinie ;)

Na poniższym zdjęciu widzicie, jak można zagospodarować każdy centymetr powierzchni.

 

Tutaj możecie zerknąć na więcej naszych prac z opisywanego tematu. Znajdziecie meble do domowego biura i kilka pokrewnych realizacji, czyli aranżacje biura domowego.

Udało nam się stworzyć sporo ciekawych projektów na terenie Żywca, Andrychowa (w tym tekście użyte zdjęcia pochodzą właśnie z tej realizacji, więcej w tym poście na Facebooku), czy Bielska-Białej i okolic.

Korzyści zabudowy połączonej z biurkiem dla projektanta

Wracając do tematu głównego, to warto przemyśleć swój kąt do pracy i wziąć pod uwagę zabudowę połączoną z biurkiem. Nasz klient stwierdził, że poza wygodą i klimatem, udało się zmieścić około 2/3 rzeczy więcej niż w stanie poprzedzającym prace mające na celu umieszczenie mebli biurowych na wymiar i zyskanie przez to dodatkowego miejsca. Kolejnym atutem okazała się stabilność konstrukcji, co w przypadku precyzyjnych kliknięć myszką daje komfort i oszczędność czasu dla głównego zainteresowanego. Takie biurko do biura domowego musi posiadać takie walory. Podobnie dopasowane regały do biura domowego, które mają pomagać (być pod ręką), a nie przeszkadzać. W przypadku firm, czy instytucji działamy tak samo, meble biurowe do domu, czy do firmy mają zdać zawsze egzamin i cieszyć także oko klienta lub gościa.

biurko dla grafika

Więcej luzu, czyli korzyści dodatkowe

Poza korzyściami dla zamawiającego okazało się, że zgodnie z planem w pomieszczeniu pojawiło się wolnych kilka metrów kwadratowych, co w przypadku mieszkań w blokach, czy niewielkich pomieszczeniach na poddaszach domów (często tak wyglądają domowe pracownie) przydaje się także w kontekście reszty domowników i daje więcej luzu. Chętnie oglądamy Wasze pomysły w tematyce biuro w domu i inspiracje, które do nas przesyłacie i podejmujemy się także tych trudnych zadań.

Tego typu nowoczesne meble do biura domowego są bliskie naszemu sercu, a pod słowem nowoczesność kryje się coś więcej niż popularny frazes. My znamy się na materiałach, rozwiązaniach i wiemy, jak tworzyć dobre środowisko do pracy. Też sporo pracujemy w ten sposób i zależy nam na tym, żebyś miała/miał miło :).

Aaaa obiecaliśmy akwarium. No to jest poniżej ;).

biurka dla grafika

Czego potrzebuje grafik, projektant lub ktoś, kto pracuje przy komputerze?

Każdorazowo przed realizacją wsłuchujemy się w to, co przekazujecie nam i wiemy także, o co zapytać. Poza zawodowymi kwestiami ważne są dla nas także aspekty prywatne, które uwzględniamy i podkreślamy podczas planowania. W tym przypadku klient okazał się wielbicielem akwarystyki i czynnym koszykarzem, który otacza się pamiątkami i dobrymi wibracjami, co nieśmiało przekazał nam na pierwszym spotkaniu. My potraktowaliśmy wszystko bardzo na serio, czego dowodem jest każdy detal, który uda Wam się dostrzec na zdjęciach. Daliśmy radę?

stanowisko pracy grafika

Chcę mieć wymarzone stanowisko do pracy, co robić?

W czasach kiedy praca zdalna (online) lub hybrydowa staje się normą (nie zajmujemy tu stanowiska, czy to dobre, czy nie) wiemy, jak Ci pomóc. Zdajesz się na zespół specjalistów z BS Brothers, a my zamieniamy Twoje potrzeby w czyny i obsługę, która dla nas znaczy coś więcej niż kolejne zlecenie. Dobrze wiemy, jak bardzo zależy Ci na udanych projektach stworzonych w warunkach takich, jakimi powinny być. Nie będzie fuszery. Wybierasz kolory, rodzaj drewna i komponenty i Twoje biuro, domowe lub w biurowcu staje się czymś miłym. Czy nie o to tu chodzi? Żeby czuć się w pracy, godnie i szczęśliwym?

meble do biura w domu

Powyższe zdjęcie dostaliśmy w prezencie :). Miło.

Najczęściej pracujemy na terenie Śląska i Małopolski. Przykładowe miejscowości: Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Bystra, Meszna, Bieruń, Imielin, Katowice, Sosnowiec, Pszczyna, Oświęcim, Żywiec i wiele innych.

Pomożemy Ci w tym od A do Z. Jeden telefon i nowoczesne biuro w domu może dać Ci dużo radości niż możesz przypuszczać. Zadzwoń lub napisz do Bartka, da Ci masę cennych rad i nie będzie się bał najtrudniejszego projektu: +48 790 286 491, bartek@bsbrothers.pl

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała