Meble na wymiar Kraków, Małopolska

Nasza rodzinna pracownia stolarska BS Brothers oferuje wsparcie w zakresie wykonania mebli kuchennych na zamówienie, a także różnego rodzaju zabudowy pod wymiar.
Opracowujemy razem projekt z Twoimi wytycznymi, prześlemy Ci szczegółową ofertę na e-mail i na każdym kroku będziesz wiedział, co i jak. Bardzo często kontaktują się z nami mieszkańcy okolic Krakowa. Są to pobliskie miejscowości: Skawina, Kalwaria Zebrzydowska, Libiąż, Chrzanów, Zator, Andrychów, Oświęcim, Limanowa, Wadowice, Kęty.
Najwięcej zamówień na meble do salonu na wymiar i meble do sypialni na wymiar z tego regionu (poza kuchniami) pochodzi bezpośrednio z Krakowa.

Większość naszych realizacji w tym także  meble łazienkowe na wymiar można obejrzeć tutaj.
Dbamy o szczegóły, sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania światowe. Zamawiając kuchnie na wymiar w naszej pracowni, możesz liczyć na systemy typu:
    • cargo maxi
    • podnośniki Blum
    • servo drives
    • szuflady space tower 

Często pracujemy dla centrów handlowych, tworząc lady sklepowe na wymiar, zabudowy sklepowe, a w przypadku innych branż meble biurowe na wymiar. Branża turystyczno-wypoczynkowa to jedna z tych, którą także obsługujemy, tworząc meble hotelowe na wymiar, meble do recepcji czy pokojowe. W przypadku większych zamówień realizujemy seryjnie meble do pomieszczeń typu apartamentu, pokoje hotelowe dla różnych typów wnętrz: kuchnie, łazienki czy pokoi dziennych w tym meble do salonu na wymiar oraz w sypialniach garderoby na wymiar.
Z przyjemnością zaopatrujemy także inne branże w rozwiązania, które posiadają sporo plusów:

    • oszczędność miejsca – w końcu meble na wymiar po to są
    • są oryginalne i niepowtarzalne, co wzmacnia odczucia estetyczne u klientów – Ty decydujesz o końcowym wyglądzie, nie sklep czy przypadek ;)
    • montaż odbywa się w momencie, który pasuje wyłącznie Tobie
    • możliwość użycia/dopasowania dodatków – wspomniane wyżej systemy, ale także blatów i elementów z kamienia naturalnego oraz elementów AGD i RTV
    • brak zbędnych zakamarków – mniej czyszczenia i walki z kurzem itp.

Jeżeli chodzi o młodzież i dzieci mamy ciekawe rozwiązania, dlatego realizujemy sporo zamówień na meble młodzieżowe na wymiar oraz na dziecięce szafy na wymiar.

Jeżeli mieszkasz w Małopolsce, lub w okolicy Krakowa i potrzebujesz naszej pomocy w zakresie mebli na wymiar, daj nam znać i napisz wiadomość

kuchnie na wymiar kraków
kuchnie na wymiar małopolska
meble do kawiarni
meble na wymiar kraków

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała