Meble do salonu na wymiar

meble na wymiar do salonu galeria
szafy pod zabudowę do salonu
meble do salonu nowoczesne galeria
szafy na wymiar do salonu galeria
szafy do salonu na wymiar
meble do salonu galeria
szafy na wymiar do salonu galeria
zabudowa salonu na wymiar
Zabudowa salonowa na wymiar
szafa do salonu na wymiar

Powyżej nasze realizacje w zakresie projektowania i zabudowy w kategorii: meble na wymiar do salonu. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane osobiście przez nas lub przesłane przez klientów.

Są to nowoczesne meble do salonu zaprojektowane i stworzone na zamówienie dla odbiorców z Bielska-Białej i okolicznych miejscowości: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Ustroń, Goczałkowice-Zdrój, Łodygowice, Meszna, Bystra, Bujaków, Kobiernice, Kozy, Jasienica.

Każda pokazana zabudowa do salonu na wymiar z tej galerii jest stworzona w naszej pracowni w Bystrej (obok Bielska-Białej). Meble pokojowe, czy szafy na wymiar do salonu to obecnie standard, w którym nie ma już miejsca na przypadkowość. Potrafimy nawet zaplanować w meblościance na wymiar do salonu miejsce dla czworonoga, albo inne mniej typowe życzenia zamawiających (właściwie każde możliwe formy mebli na wymiar w salonie). Wybór stylu pozostaje do uzgodnienia, mogą to być meble drewniane lub z płyt meblowych np. na połysk w stylu klasycznym, rustykalnym, eklektycznym lub po prostu dopasowane do gustów klienta.

W galerii zdjęć możecie dojrzeć szafy do salonu na wymiar, które są zamykane na dotyk, jak i te z uchwytami – tutaj zawsze pomagamy dobrać odpowiednie i wygodne rozwiązanie domownikom.

Szafy pod zabudowę do salonu mogą mieć kilka rodzajów drzwi:

  • drzwi składane
  • przesuwne
  • otwarte
  • z elementami przeszklonymi
  • z lustrem

Podobnie ma się sprawa z rodzajami frontów, w skrócie można wyróżnić:

  • fronty ozdobne
  • fronty gładkie

Wykorzystanie szaf i preferencje estetyczne lokatorów nakierują nas na podpowiedzi, co do końcowej propozycji i przyjemności późniejszego użytkowania.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała