Meble łazienkowe na wymiar

meble łazienkowe galeria
galeria mebli łazienkowych
meble łazienkowe zdjecia
blaty do łazienki galeria
szafki na wymiar do łazienki galeria
blat łazienkowy galeria
słupki łazienkowe galeria
blaty łazienkowe na wymiar
szafki łazienkowe galeria
szafki pod umywalkę na wymiar galeria
 blaty łazienkowe na wymiar galeria
szafki na wymiar do łazienki galeria
łazienkowe meble na wymiar galeria
szafka pod umywalkę galeria
szafki łazienkowe na wymiar galeria
szafka pod umywalkę na zamówienie galeria
szafki łazienkowe na zamówienie galeria
meble łazienkowe na wymiar galeria
szafki do łazienki
meble łazienkowe
meble do łazienki
meble w łazience na wymiar
meble do łazienki na wymiar
meble łazienkowe na wymiar
meble do łazienki na wymiar
meble łazienkowe na wymiar bystra
meble do łazienki bystra
półka w łazience łękawica

Powyżej znajdziesz galerię mebli łazienkowych na wymiar wykonanych przez pracownię stolarską BS Brothers. Na zdjęciach widać różnego rodzaju szafki na wymiar do łazienki, meble wnękowe do łazienki, półki łazienkowe, podwieszane szafki łazienkowe, wiszące szafki łazienkowe, komody łazienkowe. Nie brakuje także innych realizacji: słupki łazienkowe, szafki pod umywalkę na wymiar i inne meble na wymiar do łazienki. Dobrze zaprojektowana zabudowa łazienki na wymiar pozwoli na wygodne korzystanie z przestrzeni, którą oferuje dane pomieszczenie. Dbamy o to, żeby urządzić każdy fragment, nie marnując powierzchni. Jednym z takich rozwiązań jest szafka pod umywalkę nablatowa oraz słupek łazienkowy na wymiar – świetna i ergonomiczna opcja przede wszystkim dla mniejszych przestrzeni.

Pomożemy dobrać odpowiednie fronty, szuflady, akcesoria, szafki czy blaty łazienkowe na wymiar. Przykładowo szafka pod umywalkę na zamówienie stworzona pod indywidualny projekt wygląda po prostu ładnie, a do tego podkreśli niepowtarzalny charakter wnętrza, nie zajmując miejsca w obszarze, który można wykorzystać na inne elementy wystroju.

Galeria zdjęć prac typu — meble do łazienki autorstwa BS Brothers to głównie realizacje na zamówienie z Bielska-Białej i okolic w pobliskich miejscowościach: Czechowice-Dziedzice, Ustroń, Łodygowice, Pszczyna, Żywiec, Skoczów, Jasienica i Goczałkowice-Zdrój. Są także realizacje inne prace z kategorii meble do łazienki, które miały miejsce na terenie województwa małopolskiego.

 

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała