meble na wymiar Śląsk, Katowice

 

Meble na wymiar Śląsk

Rodzinna pracowania BS Brothers świadczy usługi stolarskie głównie na terenie Małopolski i Śląska. Zaopatrujemy w kuchnie na wymiar cały Śląsk, w tym mieszkańców wielu miejscowości:  Katowice, Częstochowa, Cieszyn, Żywiec, Mysłowice, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin, Tychy, Tarnowskie Góry, Mikołów, Będzin, Czeladź, Bytom, Pszczyna i wiele innych. Najczęściej pracujemy nad meblami na wymiar w Katowicach, gdzie udało nam się już pozyskać sporo cennych relacji biznesowych. Tam właśnie stworzyliśmy sporo realizacji w pomieszczeniach i aneksach kuchennych. Realizujemy tam sporo prac pod hasłem kuchnie na wymiar w stolicy Śląska – Katowicach. Więcej naszych pięknych kreacji mebli i kuchni na wymiar na Śląsku znajdziesz tutaj

W powyższych lokalizacjach często trafiają do nas zamówienia na garderoby i szafy na wymiar, które wykonujemy na całym Śląsku.

Ceny na projekty i wykonanie kuchni na wymiar na Śląsku są omawiane indywidualnie w naszej siedzibie lub ustalmy wszystko zdalnie (telefon + mail), jeżeli posiadasz już wcześniej plan od architekta lub biura projektowego na rozmieszczenie poszczególnych elementów aranżacji wnętrza.

Podobnie ma się sprawa dla innych mebli na zamówienie w obszarze Twojej okolicy, czyli Śląska. Oczywiście, jeżeli nie dysponujesz wsparciem architekta, pomoże Ci nasza grupa projektowa. Plan zagospodarowania przestrzeni, którą chcesz wykorzystać, możemy stworzyć razem lub w oparciu o pomiary i szkic wykonany na miejscu u Ciebie.

Meble kuchenne na wymiar i meble do innych pomieszczeń, które realizujemy na Śląsku, są także często zamawiane przez: firmy, instytucje, restauracje, hotele, sklepy i salony (jubilerzy, odzieżowe, optycy),  kawiarnie i do wielu innych wnętrz w obiektach.

Jeżeli mieszkasz na Śląsku lub Zagłębiu, lub w okolicy i potrzebujesz naszego wsparcia w zakresie powyższych usług, napisz do nas wiadomość.

 

 

 

 

 

kuchnie na wymiar śląsk
meble do kuchni na wymiar śląsk
meble do salonu katowice
meble na wymiar śląsk
meble kuchenne na wymiar śląsk

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała