Owalna kuchnia na wymiar w Katowicach dla influencera z Insta

„Nazarzeczu” to profil na bardzo popularnym od dłuższego czasu Instagramie (my też mamy tam konto, zajrzyjcie tutaj), na którym Pani Karolina bardzo kreatywnie opisuje różne ciekawostki związane z aranżacją wnętrz, przestrzeni i wszystkiego co z tym związane. Takie treści szczególnie spodobają tym z Was, którzy szukają inspiracji i marzą, żeby u nich też w tym temacie działo się coś kreatywnego. Serdecznie zapraszamy w imieniu autorki do odwiedzenia Jej świata pełnego pomysłów, barw i kształtów (także inspirowanych dalekim wschodem).

Cieszymy się, że udało nam się poznać i mieliśmy przyjemność zrealizować tym razem jasną kuchnię. Ponieważ ta realizacja i zdjęcia z niej są dla nas wyjątkowe, lądują tutaj, czyli w naszych newsach/blogu, jako warte podkreślenia. No i oczywiście pokazania Wam!

jasna kuchnia katowice

Jak się robi taką kuchnię inspirowaną stylem Japan, Azją? Już opowiadamy :).

Składowe zlecenia tej kuchni na wymiar w Katowicach, to:

    • kamienny blat oraz okładzina ściany z wykorzystaniem białego marmuru
    • fronty w barwie japońskiego dębu
    • fronty lakierowane i fronty ryflowane w kolorze kaszmiru
    • stylowe uchwyty meblowe z kolekcji „Zara Home”
    • podświetlana witryna
    • ciche i niezawodne podnośniki Blum

kuchnia na wymiar katowice

meble na wymiar Katowice

Zawsze bardzo cieszy nas współpraca z takimi pełnymi pomysłów osobami. Dzięki takim spotkaniom rośniemy w doświadczenia i każde kolejne zlecenie może być zrealizowane dla Was jeszcze lepiej, sprawniej i bardziej kreatywnie.

Składając u nas zamówienie, musicie wiedzieć, że niezależnie od skali trudności Waszego projektu możecie liczyć, że wykorzystamy wiedzą zdobytą także dzięki takim niejednokrotnie bardzo wymagającym realizacjom. Możecie sporo zyskać i cieszyć się nowatorskim podejściem do projektowania mebli na wymiar razem z BS Brothers.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za cudowne chwile. Cieszymy się, że efekt końcowy wywołał tyle radości i nawet nieco pozytywnego zaskoczenia.

Chcecie sprawdzić, jak to wszystko działa i jak się z nami współpracuje? To dość proste. Zapraszamy do kontaktu +48 788 125 832 lub o przesłanie wiadomości e-mail na info@bsbrothers.pl

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała