Jak powinny wyglądać piękne i użyteczne meble do kawiarni w Bielsku-Białej? „Grunt” to pewny i sprawdzony wykonawca

Kawowo-stolarskie przygody braci BS Brothers – kilka słów o współpracy z Palarnią „Grunt”.

Słowem wstępu o naszej stolarskiej misji

Z reguły uszczęśliwiamy naszymi meblowymi realizacjami rodziny i osoby prywatne. Uwielbiamy Was poznawać, zmieniać Wasze otoczenie i obserwować uśmiechy towarzyszące końcowym fragmentom zlecenia jak na przykład picie kawy.

No właśnie tym razem będzie nieco więcej o kawie i przyjemnościach. I to tym, że pracujemy także dla firm. 

Meble do kawiarni

Co to ta Palarnia Grunt?

Jest w Bielsku-Białej takie luksusowe miejsce i nazywa się „Grunt – palarnia kawy”.

Pięknie piszą o Sobie: „pod jednym dachem znajdziecie naszą palarnię, kawiarnię oraz rzemieślniczą mikro piekarnię. Kawa, którą Państwu oferujemy, powstaje z pasją i miłością do świeżo palonych ziaren. Poczuj różnicę i poznaj smak kaw z naszej palarni”.

Oczywiście serdecznie zapraszamy na prawdopodobnie najlepszą kawę w Bielsku-Białej. To także rodzinna marka podobnie, jak nasza. Na miejscu czeka na Was: pyszna kawa, śniadania, lunche biznesowe i pełno pieczonych kraftowych pyszności. 

meble do kawiarni

Czym się zajęliśmy, no i jaki efekt był w planie?

Po ciekawym spotkaniu poczuliśmy spore wzywanie połączone z chęcią dokonania czegoś fajnego.
Było sporo ustaleń, pomiarów szkiców, planów i przemyśleń. Finał tej historii, to uśmiechnięci klienci, unoszący się zapach egzotycznych ziaren pomieszany z pieczonymi przysmakami. Atmosfera, która każe Ci zwolnić i nacieszyć chwilą. Cieszymy się, że mieliśmy w tym udział.

meble do restauracji na wymiar

Na co wart zwrócić uwagę w przypadku mebli do kawiarni? 

Zastosowaliśmy kilka ważnych rozwiązań i detali, jak poniżej:

    • ergonomiczne ustawienie lad – aby pracujący bariści mieli wszystko pod ręką i nie nabijali kroków, szukając kawiarki, spieniacza etc
    • obicie deskami drewnianymi specjalnie postarzanymi co nadaje klimatu naszej zabudowie
    • przemyślana i korygowana wielkość zabudowy- żeby wszystkie sprzęty na ladzie się zmieściły i nie zasłaniały pracujących kucharzy
    • fronty marki Aquaakryl z aż 7-letnią gwarancją
    • pogrubiany blat od strony klienta, nadający efekt masywności zabudowy – dodatkowe pogrubienie wykonane w laminacie klejonym ręcznie

Zawsze gwarantujemy pomoc w doradztwie całej koncepcji – inwestor wie, czego oczekuje, jednak przed odniesieniem sukcesu, bywa, że nie łatwo ustrzec się błędów. Wtedy nasza pomoc i kreatywność mocno się przydaje.

Technicznie o meblach do gastronomii

Wykonaliśmy meble do kawiarni na indywidualne potrzeby inwestora. Na zdjęciach nie takie typowe meble restauracyjne naszego autorstwa, bar, witryny, lady, przyjęty styl to loftowy. Cały układ mebli i rozmieszczenia z naciskiem na wygodę zarówno dla klienta jak i obsługi. Każde dobrze przemyślane meble do restauracji lub meble barowe powinny uwzględniać jedno i drugie.

meble restauracyjne

Całej ekipie oraz właścicielom „Grunt” dziękujemy za cudowną współpracę i życzymy tłumów, w tym jak największej ilości zadowolonych klientów.

Chcecie sprawdzić, jak to wszystko smakuje i wygląda? Zajrzyjcie tutaj.

Informacja dla zainteresowanych miejsc związanych z gastronomią, bez problemu można u nas zamówić meble na wymiar, w tym stoły do restauracji, a w przypadku jak powyżej meble do kawiarni, stoliki do kawiarni czy meble do pubu.

Zapraszamy do kontaktu. W sprawie zamówień mebli do restauracji na wymiar oraz oczywiście innych tego typu zamówień pozostajemy otwarci i chętni do współpracy.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała