Aranżacja apartamentu pod Szyndzielnią i nasze meble na wymiar w całym wnętrzu

Jeżynowa to ulica pod Szyndzielnią (Dębowcem). Są tam pod górami piękne mieszkania, a raczej apartamenty. A w jednym z nich mieliśmy zaszczyt popracować i opowiemy Wam, jak wyglądało urządzanie apartamentu pod Szyndzielnią na tej pięknej ulicy.

Historia zaczęła się, jak to często bywa od zapytania o kuchnię na wymiar, najlepiej na wczoraj :). Na miejscu okazało się, że jeszcze trochę czasu jest, bo np. nie ma tynków i ten nadmierny pośpiech nie koniecznie może okazać się sprzymierzeńcem.

Poprzednia ekipa musiała jeszcze dograć wszelkie tematy związane z instalacjami. A dla każdego stolarza to takie „must have”. Klima, odpływy, prąd i woda,  to takie przysłowiowe cztery żywioły każdej normalnej budowy ;). Tak o to z trybu pilnego przeszliśmy zwinnie w taki bardziej bliski „zróbmy to dokładnie i pięknie”. Tak umiemy najbardziej, a właściwie tylko tak.

Pomimo iż z początku wyglądało, że taka zmiana tempa może mieć wpływ na plany życiowe naszych inwestorów, to finał zaskoczył chyba wszystkich domowników. Z pozornie małego zlecenia, całość stała się wyzwaniem na kompleksowe wyposażenie mieszkania (od tego momentu tez zaczęliśmy wyposażać mieszkania naszych klientów w meble tapicerowane, krzesła, lampy, zlewy ojjjj i więcej – także i w tym zakresie możecie teraz na nas liczyć).

W efekcie stworzyliśmy ciepłe i takie bardzo „domowe” wnętrze realizując zabudowy na wymiar do:

 •     kuchni
 •     przedpokoju
 •     łazienki głównej
 •     skośnej szafy w górnym ciągu komunikacyjnym
 •     meble do pokoju dziecięcego dla młodego marzyciela 
 •     zabudowy pod skosami
 •     stanowiska do pracy zdalnej pracy w systemie home office

Kuchnia na wymiar pod Szyndzielnią

Tworząc kuchnię i zabudowy kuchenne, wykorzystaliśmy, jako płyty meblowe materiały premium, w tym płyty meblowe matowe: Egger PerfectSense antyfinger grafit w połączeniu z płytami Egger dąb Hamilton. 

Dla nas taka na pozór kłopotliwa wnęka, czy jakieś inne elementy wnętrza, które teoretycznie wydają się Wam niefortunne wizualnie, to żaden problem do zagospodarowania. A często morze możliwości ;).

W tym przypadku mówimy o przemyślanej zabudowie, która obecnie zawiera:

 • całkiem sporych rozmiarów spiżarnię
 • kuchenna wyspa z szufladami
 • zabudowa space tower z szufladami – pojemne stanowisko do załadunku sprzętów w blacie na wyspie
 • znalazło się tez miejsce trochę przestrzeni na minibarek i mocniejsze trunki 

Z ciekawostek dodamy, że w niektórych wypadkach warto wiedzieć wcześniej, jakie wysokości mają wasze szklanki i kubki, czy inne ulubione naczynia. Zwłaszcza gdy jest ich sporo i mają dla Was znaczenie np. pamiątkowe. Bywa, że w takich wypadkach bez pomiarów powstają meble, dzięki którym część przedmiotów ląduje w pudle, a ono w piwnicy, czy na strychu. W naszym przypadku wszystko było uzgodnione, pomierzone i jest w stanie pomieścić o wiele więcej. Dobra komunikacja okazała się jak zwykle ważna,.

kuchnia na wymiar szyndzielnia

Meble łazienkowe na wymiar (aranżacja toalety w apartamencie)

Teraz kilka słów o kolejnym wnętrzu, które z podświetlanym lustrem w łazience wygląda iście po królewsku. 

Poza tym to, czego dokonaliśmy poniżej:
    • dobraliśmy stonowany, uspokajający odcień płyt
    • zastosowaliśmy sprawdzone i cenione uchwyty skandynawskie
    • blat kamienny (zawsze będziemy promowali takie rozwiązanie, jako najlepsze do łazienek/toalet – blat kamienny do łazienki)

Jednym zdaniem nasza zabudowa łazienkowa kryje w sobie wszystko, co powinno zostać zaaranżowane w takim pomieszczeniu.

łazienka na wymiar Szyndzielnia

 

kuchnie na zamówienie Szyndzielnia

Pokój młodego marzyciela, czyli meble młodzieżowe na wymiar

Pokój młodego marzyciela – zastanawiacie się skąd takie określenie?
Nasz mały klient też miał sporo przemyśleń i wspólnie z mamą przekazali nam je bardzo dokładnie. Dotyczyły także mebli do pokoju młodzieżowego, jak i innych detali.

Jak dobrze się przyjrzycie temu co powstało i jak niezwykły udało nam się wspólnie stworzyć pokój dla dziecka, zrozumiecie, że w tej małej, ale za to bardzo mądrej głowie mieści się masa dobrych pomysłów. Tym bardzo nam zaimponował młody jegomość. Część z nich widzicie na zdjęciach, ale czujemy, że w przyszłości też ich nie zabraknie nie tylko w przypadku aranżowania mebli pokoju dziecięcego.

Udało się zmieścić wiele kluczowych dla młodego człowieka detali, schowki, półki, meble na: Lego, Xbox, komputer i do tego jeszcze hamak. Myślimy, że w takim królestwie dzieciństwo musi sprawiać wiele radości i jest mocno komfortowe. Sam widok z łóżka też jest bardzo interesujący, bo na malownicze ścieżki rowerowe enduro i pędzących śmiałków.

meble młodzieżowe szyndzielnia

 

meble do pokoju dla dziecka

meble młodzieżowe

Meble biurowe na wymiar pod pracę w stylu home office.

Praca zdalna, czyli w stylu home office stała się już normą. Warto zadbać o wygodne i zdrowe stanowisko, meble, fotel i inne detale, żeby czuć się komfortowo, pracując na odległość.

Zadbaliśmy o powyższe w ramach powierzonych nam zadań i powstała szafa w skosach, wygodne biurko na wymiar. Tutaj też zastosowaliśmy skandynawskie uchwyty meblowe i kolorystkę dębu. Bardzo spodobało nam się, że właścicielka sama przygotowała wszelkie możliwie pomiary przed wyceną, co finalnie przyspieszyło zarówno stworzenie kosztorysu, jak i wykończenie wnętrza.

Szafa w skosach

biurka na wymiar

Podsumowanie realizacji mebli pod wymiar na ulicy Jeżynowej w Bielsku-Białej.

Dla nas to zlecenie było bardzo przyjemne. I nie chodzi tu tylko o malowniczą lokalizację, ale i podejście inwestorów do współpracy, wzajemny szacunek i dobre wibracje. Oczywiście współpraca z nami to także trochę niespodzianek, które opracowujemy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi: Tomex365Skandynawskie Uchwyty, Mera, Mevo, Zamarlik oraz lukaszmajewski.com.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości i kontaktu tutaj.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała