Laguna Beskidów i meble do apartamentów nad pięknym jeziorem

Czym jest Laguna Beskidów – słowo wstępu.

Laguna Beskidów to niespełna 100 luksusowych apartamentów i kompleks mieszkaniowy umiejscowiony na brzegu jeziora żywieckiego. Kto chociaż raz tam był, wie, że to marzenie móc tak mieszkać i mieć codziennie przed Sobą takie widoki niezależnie od pory roku z naciskiem na lato.

laguna beskidów

W pobliżu znajduje się tak wiele atrakcji, że właściwie takie miejsce do zamieszkania można uznać z czystym sumieniem, jako raj.

Nasze stolarskie trzy grosze.

Z tym że żeby raj był rajem, przydałoby się go jakoś godnie urządzić. Nam przypadło zadanie projektu i zabudowy pod sufit w kuchni w stylu określonym przez zleceniodawcę.

zabudowy pod sufit

Pierwsze realizacje są już za nami, na zdjęciach (kuchnia w zabudowie pod sufit) uchylamy rąbka tajemnicy. Widzicie:
• klasyczną i ponadczasową biel
• złote dodatki
• stylizowane uchwyty autorstwa marki premium Skandynawskie Uchwyty
• nowoczesne systemy domykowe
• energooszczędne oświetlenie LED

Zabudowa i meble do apartamentów są wykonane pod sam pod sufit i z pięknie dopasowaną blendą. Dzięki temu nie ma szczelin zbierających kurz. Tak samo możemy dla Was stworzyć inne meble na wymiar do firmy.

Na etapie projektowania ekskluzywnych mebli, nowoczesnych także mebli do firmy bardzo istotne jest ustalanie takich szczegółów, jak na przykład: sposób wykończenia widocznych elementów (chodzi o to odpowiedni dobór rodzaju materiału w dobrej cenie dla inwestora już przed wdrożeniem planu) oraz konsultacje układu funkcjonalnego. Innymi słowy: co i gdzie ma być wykorzystane w zabudowie, aby już podczas użytkowania wszystko było „pod ręką”, czyli wygoda, komfort w najlepszym wydaniu. Taka zabudowa kuchni pod sufit i luksusowe, piękne kuchnie na wymiar to najpierw takie właśnie ustalenia.

Jesteśmy przekonani, że to nie koniec naszej współpracy i wkrótce pokażemy Wam kolejne efekty naszych działań. Oczywiście, jak w przypadku każdego zlecenia i małego i wielkiego możecie liczyć na bonusy od nas w postaci voucherów upominkowych. Wszystko niezależnie od tego, czy zamówicie luksusowe meble do salonu, czy opisywane właśnie zabudowy kuchenne do sufitu.

Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy, kliknijcie:
Voucher 1
Voucher 2

voucher

Więcej o sklepie Mevo dowiecie się, klikając w ten link: https://mevo.sklep.pl/

meble dla firm

Jesteś architektem, deweloperem, administratorem osiedla, sieci budynków – przeczytaj ten fragment.

Współpraca z architektami, deweloperami czy budowlańcami jest dla nas bardzo korzystna ze względu na wymianę doświadczeń i podwyższanie poziomu umiejętności, które możemy wykorzystać w każdym przypadku. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a część z nich realizujemy już teraz na terenie Polski południowej i w Czechach.
Kliknij i dowiedz się więcej. Razem możemy stworzyć meble dla firm, osób prywatnych, w tym oczywiście ekskluzywne meble na zamówienie.

Podoba Wam się taka kuchnia i zabudowa pod sufit? Nie wiesz, gdzie zamówić meble do firmy?
Napisz lub zadzwoń do BS Brothers ;).

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/lagunabeskidow


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała