Meble biurowe dla marki „Danone” autorstwa naszej pracowni

Meble biurowe dla marki „Danone” autorstwa naszej pracowni

Od jakiegoś czasu nasza pracownia stolarska z Bystrej (obok Bielska-Białej) świadczy usługi profesjonalnego projektowania doradztwa i montażu w zakresie obsługi firm i instytucji.

Danone i BS Brothers — meble firmowe dla tak znanej firmy, to jest coś :)

Z pewnością czytaliście już o naszych pracach dla apartamentów Laguna czy kawiarni Grunt. Tym razem mieliśmy zaszczyt wdrożyć nowoczesne zabudowy biurowe dla bardzo znanej marki, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – Danone. Dla tych mniej wtajemniczonych w tematach marek spożywczych podpowiemy, że jest to jeden z największych producentów: produktów mlecznych, napojów, wody mineralnej i żywności specjalistycznej na świecie. Firma została założona w 1919 roku, a że my w 2023 realizujemy wspólnie opracowany plan zagospodarowania wnętrz – daje nam masę radości.

lady-recepcyjne-na-wymiar

Najczęściej w przypadku firm potrzebne są szafy biurowe, lada do recepcji, stół do sali konferencyjnej, biurka do biur, czy specjalistyczne szafy na dokumenty.

Nasze zadania polegały na zaprojektowaniu i wykonaniu sekcji na open space:
    • regulowane funkcjonalne stanowiska komputerowe w tym biurka komputerowe
    • szafy aktowe, czyli szafy na segregatory 
    • lada recepcyjna 
    • stół konferencyjny
    • komody i szafy w sali konferencyjnej

      Wszystko, to autorskie meble stworzone w odcieniach ciepłego drewna oraz popieli.

Dlaczego meble biurowe są obecnie tak ważne, także pod kątem wizerunku.

Wyposażenie biur i powierzchni firmowych pod kątem ergonomii odwiedzających, pracowników jest ważne ze względu na wygodę jednych i drugich. Warto także wspomnieć, że wygląd recepcji, blatów biurowych, biurek na wymiar stanowi wizytówkę każdej marki, instytucji. Niezależnie od wielkości pomieszczeń należy wziąć pod uwagę powyższe mocno wizerunkowe aspekty. W czasach, gdy wszyscy wszędzie robią zdjęcia, wrzucają je i oznaczają (siebie i miejsca) na media społecznościowe, takie sfotografowane wnętrze Twojej firmy może być dla Ciebie kolejnym nośnikiem reklamowym. I to zarówno pod kątem biznesu, jak i nawet zatrudnienia nowych talentów, których możesz skusić dodatkowo w ten sposób.

meble do biura na zamówienie

Jak pracujemy nad idealnymi meblami biurowymi.

Czynniki, które bierzemy pod uwagę, realizując każdy projekt mebli biurowych dla firm, to m.in.:
    • wysoka funkcjonalność
    • ergonomia połączona z bezpieczeństwem
    • dobrze dobrana estetyka pod kątem charakteru marki i jej obecnego wizerunku
    • stabilne i trwałe oraz bezpieczne komponenty
    • potrzeby pracowników i gości, oraz kadry zarządzającej
    • usprawnienie ruchu we wszystkich wnętrzach biurowych

szafy biurowe na zamówienie

Efekt finalny i korzyści ze współpracy z nami.

W efekcie nasze bardzo udanej współpracy uzyskaliśmy piękne, przestronne i nowoczesne wnętrza, dzięki którym personel Danone może pracować w przyjemniejszej i wygodniejszej atmosferze.
Meble do biura naszego autorstwa bardzo się spodobały i z pewnością nasza współpraca będzie kontynuowana.

Przyznamy szczerze, że jeszcze kilka lat temu nie spodziewaliśmy się, że będziemy realizować tak odpowiedzialne zadania dla największych światowych, można rzec globalnych korporacji. Jak widać nasza ciężka praca, upór i doświadczenie procentuje i w przypadku tak odpowiedzialnych prac stolarskich. Firmie Danone bardzo dziękujemy za super współpracę i polecamy się na przyszłość.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała