Meble na wymiar w Łękawicy i niespodzianka od Pani Gabrysi

Relacje z zamawiającymi, to dla nas najważniejsza, najprzyjemniejsza sprawa i taka podstawa egzystencji w branży desek, gwoździ i szuflad.

Bardzo lubimy nawiązywać nowe kontakty, poznawać nowe osoby i ich pomysły, potrzeby. Rozwiązywać problemy i stwarzać wygodne przestrzenie do życia dla domowników, gości czy nawet czworonogów. I o tym będzie ta historia.

W powiecie żywieckim, w pobliżu pięknego jeziora znajduje się miejscowość Łękawica. Mieszka w niej cudowna Pani Gabriela, która trafiła do nas z wieloma pytaniami dotyczącymi możliwości wykorzystania przestrzeni, jaką dysponuje. Sporo się działo i poniżej wymienimy tylko niektóre prace stolarskie, które miały miejsce. Jesteśmy przekonani, że wydadzą się dla Was ciekawe. Oto one:

 • witryna do salonu

witryna do salonu

 • podnoszona półka na krajalnicę

półka pod krajalnicę

 • sortownik na blachy ze sklejki — całkowicie autorski pomysł pracowni stolarskiej BS Brothers, bardzo się podobało nasze rozumowanie właścicielce

sortownik na naczynia

 • dwie lodówki schowane w zabudowie kuchennej na wymiar

zabudowa kuchenna na wymiar

 • listwa korytkowa — między lodówkami, żeby nie było potrzeba mocowania dodatkowych uchwytów 
 • szafa na zapasy typu space tower Blum — spiżarka pod wymiar, dająca niesamowicie dużo miejsca na zapasy
 • półka wysuwana na ekspres do kawy      

półka wysuwana na ekspres do kawy

 • podwójnie głęboka szafa pod wymiar na wiatrołap. Równocześnie takie szafy pod zabudowę pełnią tutaj funkcję osłony rekuperacji

szafa na wymiar pod zabudowę

 • stylowe skandynawskie uchwyty do mebli w kuchni na wymiar - funkcjonalne rozwiązania w kuchni

kuchnia na wymiar, skandynawskie uchwyty

 • łazienka z podświetleniem, a dokładniej zabudowa na geberit (zabudowa WC geberit)

zabudowa na geberit

 • obudowa stelaża i blat pod umywalkę nablatową

To, co wyda Wam się z pewnością interesujące w momencie budowania domu, to temat odpowiedniej podłogi pod zabudowę kuchenną i inne meble na wymiar.

W tym zakresie doradziliśmy odpowiednią podłogę pod meble i wyspę do kuchni
Część informacji udało się uzyskać po konsultacjach z producentami paneli. To są rzeczy bardzo ważne w przypadku mądrego zagospodarowania wnętrza z dbałością o każdy szczegół, czyli coś, co nas bardzo cieszy. Możemy się przydać nie tylko i wyłącznie w kwestiach mebli pod wymiar.
Czasem drobne modyfikacje okażą się niezbędne.

Finalnie powstała nowoczesna kuchnia z wyspą, a ciekawe rozwiązania do kuchni to nasza domena. Ale nie brak nam pomysłów w temacie innych pomieszczeń, co z chęcią Wam pokazujemy. Z pewnością było warto poznać nasze pomysłowe rozwiązania w kuchni i nie tylko ;).

Co dla nas okazało się najmilsze, to fakt, że zdjęcia, które obejrzycie poniżej. Są tym razem autorstwa Pani Gabrysi, a dla nas są aktem najwyższego uznania za naszą pracę.
Wszystkie nasze starania, rady, rozmowy okazały się cenne. No i jak widać, nasza bardzo sympatyczna Pani Gabrysia zaskoczyła nas kompletnie taką wiadomością z galerią zdjęć. 

funkcjonalna kuchnia

Serdecznie dziękujemy Pani Gabrysi i Tobie, bo dotrwałeś do końca naszego newsa :).

Jeżeli uznasz, że możemy Ci się jakoś przydać, zapraszamy na kawę: Wyzwolenia 5, Bystra 
lub do kontaktu online: info@bsbrothers.pl czy telefonicznego +48 788 125 832.

Tagi: praktyczne rozwiązania w kuchni, kuchnia z wyspą, uchwyty skandynawskie, zabudowa geberitu, witryna w salonie, sprytne rozwiązania w kuchni, wysuwana półka kuchenna.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała