Meble na wymiar - kuchenne, stoły, garderoby, szafy i inne Bielsko-Biała

Polish English Czech Slovakia

Meble na wymiar, szafy,
 kuchenne - Bielsko-Biała

Metamorfoza jednej kuchni w Katowicach dla Pani Jadwigi.

Słowo wstępu.

Kuchnia to miejsce, gdzie często przebywa się dłużej i częściej niż w salonie, czy innych pomieszczeniach. Nikt do końca nie wie dlaczego. Jest coś szczególnego w tym miejscu. No ale skoro już 75 000 lat temu zadbali o to, żeby mieć gdzie, co i jak gotować. Obecnie kuchnia pełni nieco inną rolę, nie musi odstraszać ogniem dzikich zwierząt, ale podobnie, jak wtedy dawać nam ciepło i bezpieczeństwo. Tyle lat upłynęło, a w tej kwestii zmieniło się nie wiele.

Obecna kuchnia spełnia także szereg innych potrzeb. Naszą misją jest dostarczenie każdej rodzinie możliwości korzystania z takiego właśnie pomieszczenia w najlepszy możliwy sposób.

Co zastaliśmy.

Na zdjęciach możecie zobaczyć kuchnię w Katowicach, którą mieliśmy okazję odnowić i sprawić, żeby miejsce widoczne na zdjęciach stało się jeszcze bardziej praktyczne, czy funkcjonalne. Stworzyliśmy plan i wykorzystaliśmy każdy centymetr zgodnie z nowymi wytycznymi od właścicieli i naszym doświadczeniem.

kuchnia na wymiar katowice

Co wchodziło w zakres naszych prac:

 

  • wymiana frontów na nowe

  • wymiana starych uchwytów na krawędziowe marki De Novo

  • wymiana blatu

  • wykonanie i montaż metalowych szafek

  • stworzenie nowej zabudowy od frontu aż po barek z podświetleniem LED

  • wykonanie szafki na wino

  • wymiana niepraktycznych szafek na nowoczesne marki Blum

  • wykonanie regału RTV na niewidocznych łączeniach

 

Efekt.

Dąb Corbridge, ciekawy design, nowe elementy, które znalazły się, łącząc stare z nowym i najważniejsze – szeroki uśmiech Pani Jadwigi.

kuchnie na wymiar katowice

meble kuchenne na wymiar katowice kuchnie katowice

Kilka słów podsumowania

W Europie i na świecie, mniej więcej od lat 50. XX wieku kuchnie pod zabudowę zyskały status potrzebnych, mimo że w Polsce temat nieco się przeciągnął. Dziś każdy może pozwolić sobie na takie dobro. Podobnie jak dawniej, tak i dziś często przyjmujemy gości w kuchni, a podczas takich spotkań zacieśniamy więzi z przyjaciółmi, raczymy ich przysmakami. Gotowanie stało się jedną z ważniejszych czynności, a pokazy kulinarne na żywo, czy w telewizji są jednymi z ważniejszych dla widzów. Przecież jak wspominał pionier takich audycji i ulubieniec Polaków Robert Makłowicz większość tego co zarobimy i tak przejadamy. A tak już bardziej naukowo, to gdzie i co jemy ma wielki wpływ na to jakie mamy samopoczucie, którym także otaczamy naszych bliskich. Warto zadbać o serce każdego domu i czuć kontrolę nad własnym życiem.

Z naszej strony serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii prac, zadawania pytań oraz dawania nam i sobie powodu do wielkich uśmiechów.

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała