Meble na wymiar - kuchenne, stoły, garderoby, szafy i inne Bielsko-Biała

Polish English

Meble na wymiar, szafy,
 kuchenne - Bielsko-Biała

Metamorfoza jednej kuchni w Katowicach dla Pani Jadwigi.

Słowo wstępu

Kuchnia to miejsce, gdzie często przebywa się dłużej i częściej niż w salonie, czy innych pomieszczeniach. Nikt do końca nie wie dlaczego. Jest coś szczególnego w tym miejscu.
No ale skoro już 75 000 lat temu zadbali o to, żeby mieć gdzie, co i jak gotować.
Obecnie kuchnia pełni nieco inną rolę, nie musi odstraszać ogniem dzikich zwierząt, ale podobnie, jak wtedy dawać nam ciepło i bezpieczeństwo. Tyle lat upłynęło, a w tej kwestii zmieniło się nie wiele.

Obecna kuchnia i meble do kuchni spełniają także szereg innych potrzeb. Naszą misją jest dostarczenie każdej rodzinie możliwości korzystania z takiego właśnie pomieszczenia w najlepszy możliwy sposób. 

Co zastaliśmy

Na zdjęciach możecie zobaczyć kuchnię w Katowicach, którą mieliśmy okazję odnowić i sprawić, żeby miejsce widoczne na zdjęciach stało się jeszcze bardziej praktyczne, czy funkcjonalne.
Stworzyliśmy plan na odnowienie kuchni i wykorzystaliśmy każdy centymetr zgodnie z nowymi wytycznymi od właścicieli i naszym doświadczeniem. 

kuchnia na wymiar katowice

Powyżej i poniżej widzicie efekt wymiany frontów kuchennych przed i po czy efekt wymiana blatu w kuchni. Jak widać przemyślana zmiana frontów w kuchni, potrafi całkowicie odmienić choćby ilość światła we wnętrzu pomieszczenia.

kuchnie na wymiar katowice

Na zdjęciu już w całości piękna kuchnia i zabudowa kuchenna do sufitu.

 

Co wchodziło w zakres naszych prac:

    • wymiana frontów kuchennych na nowe
    • wymiana starych uchwytów na krawędziowe marki De Novo
    • wymiana blatu kuchennego
    • wykonanie i montaż metalowych szafek
    • stworzenie wysokiej zabudowy kuchennej od frontu aż po barek z podświetleniem LED 
    • wykonanie szafki na wino
    • wymiana niepraktycznych już systemów na nowoczesne marki Blum (słynne podnośniki Blum w różnych opcjach są także w naszej ofercie)
    • wykonanie regału RTV na niewidocznych łączeniach

 

Efekt

Nowa kuchnia: dąb Corbridge, ciekawy design, nowe elementy, które znalazły się, łącząc stare z nowym i najważniejsze – szeroki uśmiech Pani Jadwigi.

kuchnia, odnowienie, katowice

meble kuchenne na wymiar katowice kuchnie katowice

Kilka słów podsumowania

W Europie i na świecie mniej więcej od lat 50. XX wieku zabudowy kuchenne zyskały status potrzebnych, mimo że w Polsce temat nieco się przeciągnął. Dziś każdy może pozwolić sobie na takie dobro, jak zabudowa kuchenna pod sufit. Podobnie jak dawniej, tak i dziś często przyjmujemy gości w kuchni, a podczas takich spotkań zacieśniamy więzi z przyjaciółmi, raczymy ich przysmakami. Gotowanie stało się jedną z ważniejszych czynności, a pokazy kulinarne na żywo, czy w telewizji są jednymi z ważniejszych dla widzów. Przecież jak wspominał pionier takich audycji i ulubieniec Polaków Robert Makłowicz większość tego co zarobimy i tak przejadamy. A tak już bardziej naukowo, to gdzie i co jemy ma wielki wpływ na to, jakie mamy samopoczucie, którym także otaczamy naszych bliskich. Warto zadbać o serce każdego domu i czuć kontrolę nad własnym życiem.

kuchnie katowice

Z naszej strony serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii prac, zadawania pytań oraz dawania nam i sobie powodu do wielkich uśmiechów.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała