Meble na wymiar - kuchenne, stoły, garderoby, szafy i inne Bielsko-Biała

Polish English

Meble na wymiar, szafy,
 kuchenne - Bielsko-Biała

Salon, pies Tofik, oryginalne meble do salonu i stolarskie pomysły BS Brothers

Nasza praca w zakresie projektowania, produkcji i montaży mebli na wymiar to często coś więcej niż może się wydawać pozornie, aż do momentu kiedy się poznamy.

Wsłuchujemy się Wasze pomysły, realizujemy zaobserwowane potrzeby, doradzamy, jak uniknąć zbędnych kosztów oraz ucieszyć wszystkich domowników. Dosłownie wszystkich.

W tym przypadku udało nam się uszczęśliwić poza przemiłą i sympatyczną właścicielką, ukochanego czworonoga i o wdzięcznym imieniu Tofik (miejscowość Meszna, blisko Bielska-Białej).

meble do salonu Meszna

Jak widać na zdjęciu Tofik dumnie się prezentuje w swojej nowej siedzibie i szczęśliwy wraca do niej po tych małych i większych podróżach w celu zrelaksowania się w przytulnym i dopasowanym na wymiar siedzisku. Teraz już wiecie, że dla nas każdy domownik i jego marzenia są dla nas najważniejsze i możliwe do spełnienia.

Na poniższych zdjęciach możecie obejrzeć mini galerię mebli do salonu na wymiar (zestaw), który prezentuje się doskonale według naszych obserwatorów na naszych profilach Facebook i Instagram.

Wykorzystaliśmy do projektu i wdrożenia:

  • płyty meblowe typu biała porcelana (laminat poza wyjątkową prezencją, posiada właściwości antybakteryjne) – dopasowane pod białe meble do salonu

  • komfortowe w codziennym użytkowaniu szuflady i drzwi na module tip-on (otwierane na dotyk bez uchwytów)

  • podświetlenie LED – idealnie dobrane pod meble pokojowe

  • białe ramki aluminiowe marki Denovo, dopasowane pod białe meble do salonu

  • boxy z wykorzystaniem drewna zbliżonego wyglądem do dębu Hikora Egger (zdjęcie poniżej)

szafa do salonu Meszna

Z ciekawostek, które mogą wydać się pomocne każdej zaradnej pani domu, a nawet projektantom i architektom wnętrz, którzy są pozytywnie nastawieni na ergonomię i oszczędność miejsca, zapewniliśmy (szafa do salonu) schowki na deskę do prasowania i odkurzacz (tak została zaprojektowana meblościanka do salonu). Sprytnie wykorzystaliśmy szafy do zabudowy i miejsce, które oferują przy odpowiednim pomyśle i projekcie pod wymiar, przygotowane na zamówienie. Dla nas meble stojące w salonie to mnóstwo możliwości, których często nie dają meble kupione przypadkowo, albo po prostu bez przemyślenia. Taki salon na wymiar cieszy zarówno właścicieli, gości, jak i nas, gdy oni sami nam dziękują, przesyłają zdjęcia, które możemy tu pokazać, lub zapraszają nas do tego, żeby je zrobić i pokazać światu.

Ekskluzywne i nowoczesne meble do salonu mogą łączyć elegancję i być praktyczne.

Tym właśnie jest nasza meblowo-stolarska misja. Nasza praca, wspólna radość i merdanie ogonem Twojego pupila (w tym przypadku). Czekamy na kolejne wyzwania, jeżeli chcesz nas sprawdzić – jesteśmy gotowi ;).

Bardzo nam miło, jeżeli to przeczytałeś i podobał Ci się nasz wpis.

meble do salonu

Prawda, że ciekawe meble do salonu i ciekawa historia, którą Wam prezentujemy?

meblościanka do salonu

Jesteś mieszkańcem Bielsko-Białej lub jednej z miejscowości: Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna, Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, czy Bieruń lub okolic? Skorzystaj z naszego doradztwa i pomocy. Pamiętaj, że obsługujemy także firmy i instytucje.

Więcej naszych prac znajdziesz tutaj 

Zapraszamy do kontaktu lub na messenger.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała