Bardzo klimatyczna kuchnia i meble na wymiar w malowniczej Węgierskiej Górce

Węgierska Górka to takie bardzo malownicze miejsce. Dawniej kojarzące się wielu z Was z koloniami i obozami wakacyjnymi, szeroko pojętą turystyką. Może ktoś z Was już tam był i nawet marzył, żeby zamieszkać? Plusów nie brakuje: malownicza okolica i blisko przejście graniczne na Słowację, wokół pełno szlaków, ciekawostek i urokliwych miejsc do zwiedzania.

 No i właśnie tam zlecono nam stworzenie zabudowy kuchennej premium.
Cała akcja działa się nieco na uboczu w domu typu „nowoczesna stodoła”. Innymi słowy, jest to bardzo innowacyjna konstrukcja idealnie wpasowująca się w podmiejski lub wiejski 

Właściwie, już patrząc z zewnątrz, można odczuć, że w środku jest jakoś niezwyczajnie, może nawet magicznie. Czy na pewno?

Obejrzyjcie zdjęcia:

kuchnia na wymiar węgierska górka

 

kuchnia na zamówienie węgierska górka

 

zabudowy kuchenne węgierska górka

I jak wrażenia po obejrzeniu takiej krótkiej galerii zdjęć mebli?

Jesteśmy przekonani, że coś tutaj Wam wpadnie w oko ;).

W każdym razie wracając na ziemię, tak informacyjnie przedstawimy Wam więcej szczegółów. Klient jest projektantem, stąd nasza współpraca od samego początku była oparta o fajne, ale i szczere relacje, całkowity feeling i zrozumienie się na każdym etapie realizacji tej naszym zdaniem wyjątkowej, kuchennej zabudowy pod wymiar. Naszym zadaniem była aranżacja powierzchni w kuchni, ale także jadalni (meble na wymiar do jadalni) i salonie (meble na wymiar do salonu).
W sercu domu zmieściliśmy:

    • sporo dużo szuflad wraz z systemem space tower
    • ukrytą spiżarnię
    • blat roboczy i blat do przygotowywania posiłków, napojów itp.
    • w centrum znajduje duża wyspa kuchenna wraz z miejscami do siedzenia
    • minimalistyczne oświetlenie (całości dopełnia eleganckie, czarne obramowanie)
    • dwa okapy jeden do gotowania na indukcji, ten drugi do Termomixa

Bardzo lubimy takie innowacyjne, a zarazem praktyczne rozwiązania.
Poniżej inne zdjęcia z tej naszej stolarskiej realizacji:

realizacje kuchnia węgierska górka

Całość dla nas, jako stolarzy, to taka perełka pośród różnych stolarskich prac, które czasem bywają takie bardziej ekscytujące. Ta kuchnia na wymiar w Węgierskiej Górce i to wszystko, co dzieje się wokół niej, to właśnie jedna z takich sytuacji.

Pamiętajcie, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Wasza kuchnia lub inny fragment wnętrza (meble do salonu, garderoba na wymiar) prezentowały się równie okazale. Wystarczy złapać za telefon i wykręcić do nas +48 788 125 832, albo po prostu zajrzeć do pracowni. Serdecznie zapraszamy na pyszną kawę :).

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała