Szafy na wymiar

BS Brothers od lat projektuje i realizuje zamówienia na szafy na wymiar. Wykonaliśmy wiele takich  zleceń na terenie Bielska-Białej i okolic, a także w całym województwie śląskim i w Małopolsce.

Szafy na wymiar Bielsko-Biała

Szafy do zabudowy to często idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń lub tych bardziej skomplikowanych jeżeli chodzi o układ ścian i miejsce. Jednym z wygodniejszych i praktycznych rozwiązań są te przesuwne z lustrem.

szafy na wymiar

Dzięki takiej możliwości każde wnętrze optycznie się powiększa. Tego typu szafy pod zabudowę czy wnękowe na wymiar generują także miejsce, które w przypadku zwykłych szaf zabierają skrzydła i cała ich konstrukcja. Projektujemy je tak, jak chcesz i pod rzeczy, które chcesz umieścić w środku. Mogą to być w zależności od pomieszczenia: elementy garderoby, ale także garnki, naczynia, biżuteria, dokumenty czy sprzęty AGD, nawet pralki.

szafa na wymiar

Idealnym miejscem do wykorzystania w mieszkaniach jest przedpokój. Takie szafy do przedpokoju na wymiar pod sam sufit, to obecnie pożądana opcja w każdym nawet najmniejszym korytarzu, czy wnęce przy drzwiach wejściowych.

Wśród naszych realizacji można odszukać wiele typów zrealizowanych na określony wymiar szaf do sypialni (sprawdź także garderoby na wymiar). W niej nowoczesne, dopasowane kolorystycznie meble na wymiar w postaci szafy, czy dodatków w postaci komody, pufy czy małej szafki nocnej. Zależy nam na Twojej wygodzie, poczuciu komfortu i zawsze wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.

Jeżeli pojawią się pytania, wątpliwości – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, wystarczy napisać do nas na messenger lub mail.

Szafy na wymiar Bielsko-Biała

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna,

Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała