Garderoby na wymiar

BS Brothers od wielu lat wykonuje garderoby dopasowane do Twoich preferencji, jako jeden z głównych elementów, czy końcowych produktów działalności marki.

Garderoba na wymiar

Szafy na wymiar, czy meble do garderoby, to jedna z najczęstszych potrzeb naszych klientów.

W czasach kiedy każdy posiada mnóstwo ubrań, biżuterii, modeli obuwia i innych drobiazgów, nieodzowne jest posiadanie pojemnych mebli. Nowoczesna szafa do zabudowy (szafa na zamówienie) potrafi obecnie poza wyglądem, spełniać więcej funkcji niż dawne meble, które często były kupowane w pośpiechu, tzw. okazyjnie lub bez przemyślenia. Co gorsze szybko pochłaniały powierzchnię każdego domu, czy mieszkania, nie dając w zamian oczekiwanego efektu (zarówno pod kątem designu, jak i ergonomii).

szafy na wymiar

Jedną z naszych największych radości jest inspirowanie Was. W tej kwestii możecie na nas liczyć nawet podczas każdej darmowej wyceny. Wszystko po to, żeby Wasze ogniska domowe były jeszcze cieplejsze, fajne i praktyczne w użytkowaniu niezależnie od miejsca, jakie możecie przeznaczyć na pracę, którą zrobimy razem z przyjemnością. Zajrzyjcie do naszych wpisów, tam znajdziecie kilka przykładów z realnych sytuacji.

garderoba do zabudowy

Obecnie szafy do garderoby mogą być wyposażone w wiele typów półek zakrytych lub odkrytych, schowki, kosze i wieszaki. To wszystko pozwala nam zapewnić porządek, oszczędność miejsca (taka szafa w zabudowie, czy szafa wnękowa może być po sam sufit, także skośnie) i bezpieczne użytkowanie (mniej współczesne rozwiązania, uchwyty i zatrzaski bywały mało komfortowe lub czasem nie do końca bezpieczne w użytkowaniu, zwłaszcza dla najmłodszych).

szafa wnękowa

Wielu projektantów prześciga się w aranżacjach i temat taki, jak np. garderoba do zabudowy stał się popularny na wielu serwisach, gdzie można szukać inspiracji od korpusów, drzwiczek i innych detali, aż po lampy sufitowe, które pięknie podświetlają całą garderobę, skupiając strumień światła na potrzebnych obszarach, które sam możesz wybrać. Nasze prace możesz najszybciej zobaczyć w galerii, a jeżeli lubisz inne media, zapraszamy na nasz Instagram. Sami często zaglądamy na Pinterest, a wkrótce założymy tam własne konto.

 

W ostatnich latach szafa przesuwna na wymiar stała się symbolem uniwersalności i jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań w pomieszczeniu każdego typu, niezależnie od wielkości.

szafa przesuwna na wymiar

Jeszcze kilkanaście lat temu była utożsamiana z rozwiązaniem tylko dla najbogatszych.

 

Brało się to stąd, że mało kto zajmował się wykorzystaniem każdej luki i traktował zakup mebli do sypialni lub salonu, jako mniej ważną sprawę, także ze względu na ograniczony wybór. Dziś szafa do kuchni, czy szafa do sypialni, to powszechne i praktyczne rozwiązania dla każdego.

 

Jeżeli macie pytania, wątpliwości – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny, wystarczy odezwać się do nas na messenger lub mail.

 

Wszystkie zdjęcia w powyższym poradniku są autorskie.

 

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna,

Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała