Meble na wymiar - kuchenne, stoły, garderoby, szafy i inne Bielsko-Biała

Polish English

Meble na wymiar, szafy,
 kuchenne - Bielsko-Biała

Meble do salonu na wymiar

Co to są meble do salonu na wymiar?

Meble do salonu zaprojektowane na wymiar to gwarancja niemarnowania miejsca i posiadania unikatowego designu. Zgrabne meble na wymiar do pokoju dziennego powinny także posiadać walory estetyczne przyciągające oryginalnością wzrok gości, a zarazem być maksymalnie funkcjonalne dla domowników. Projektowane przez nas zabudowy salonu na wymiar mogą posiadać wbudowane schowki na odkurzacz, deskę do prasowania, czy nawet legowisko dla czworonoga. Tym są dla pracowni stolarskiej meble na wymiar do salonu na czasie.
Zabudowa do salonu na wymiar powinna także obecnie spełniać dodatkowe funkcje, które warto ustalić przed pracami stolarskimi. Jedni postawią na większy barek, inni na większą powierzchnię przeznaczoną na sprzęt RTV, kolejni będą chcieli mieć blisko setki książek, żeby móc sięgać po nie w dowolnym momencie.

Czym się różnią meble pod zabudowę do salonu od gotowych mebli w sklepie?

Oryginalnie zaprojektowane meble pod zabudowę do salonu będą jedyne i niepowtarzalne. Tutaj nie ogranicza nas kolor, kształt, czy inne rzeczy. Nieczęsto zdarza się, że meble z sieciówki idealnie wpasowują się kubaturę danego pomieszczenia. Nowoczesne meble na wymiar do salonu mogą być wyposażone w najnowsze rozwiązania i to ty decydujesz o tym, gdzie i co będzie zastosowane. Tutaj: specjalistyczne oświetlenie LED do mebli na fotokomórkę, szafki otwierane na dotyk, prowadnice do szuflad samodomykające się i inne systemy różnego typu bywają nieosiągalne lub nie w takiej konfiguracji, jaka jest najczęściej proponowana w salonach z gotowymi zestawami mebli. Szuflady samodomykające i systemy typu Blum to nowości, które uczynią codzienność o i wiele prostszą. Ostatnio bardzo modne są szafki rtv podwieszane, a z nieco innego stylu wnętrzarskiego stelaże loftowe obudowane odpowiednimi blatami lub półkami.

Nowoczesne meble na zamówienie do salonu dają wiele unikalnych możliwości. Przykładowo możemy ustalić ilość, czy wysokość szuflad w komodzie, zastosować zróżnicowaną kolorystykę półek czy frontów według własnego projektu, tak zaprojektować  szafy na wymiar do salonu, żeby wypełniały idealnie miejsce od podłogi do sufitu. Taka konstrukcja poza oszczędnością miejsca daje nam także sporo ułatwień w temacie utrzymania czystości w pokoju gościnnym.
Taka piękna meblościanka na wymiar do salonu została przez nas stworzona niedawno, jak jeden z elementów prac w czeskim Brnie, o czym można poczytać tutaj.

Jakie elementy i meble powinny znaleźć się w salonie?

Odpowiednie meble na wymiar i modny salon dadzą nam odpowiednio skomponowane zabudowy i elementy uzupełniające kompozycję. Są to przykładowo:
    • komody do salonu
    • szafki RTV
    • witryny do salonu
    • barki do salonu
    • meblościanki do salonu
    • drzwi przesuwne do szaf
    • drzwi szklane
    • stoły i stoliki
    • przeźroczyste półki szklane w zabudowie
(wykonane z bezpiecznego szkła)
    • półki i regały na książki
    • stoliki kawowe
    • stoły rozkładane do salonu
    • stoły i ławy szklane
    • pufy
    • szafki rtv podwieszane

Decydując się na meble do salonu na zamówienie, możesz w dowolny sposób wykorzystać nowości i powyższe akcesoria, nie będąc skazany na gotowy, narzucony wzór.

Jakie dodatkowe zalety posiadają szafy pod wymiar do salonu?

Szafy na wymiar do salonu poza idealnym kształtem i wysokością wpasowaną do danego wnętrza lub wnęki, które często pojawiają się, jako możliwe do zagospodarowania w mniejszych domach i blokach mieszkalnych, potrafią dzięki swojej dodatkowej objętości pomieścić o połowę, a nawet dwie trzecie więcej rzeczy niż zwykłe meble. Przemyślane meble na wymiar do pokoju dziennego spłacą się w najlepszy możliwy sposób, dając nam relaks, odpoczynek i dzielenie się radością z ich korzystania ze znajomymi oraz rodziną.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą galerią mebli do salonu

meble do salonu na wymiar
meble do salonu na zamówienie
meble do salonu na wymiar Bielsko

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała