Łóżka chowane w ścianie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą b, które maksymalnie wykorzystają dostępną w Twoim mieszkaniu przestrzeń, tworząc jednocześnie stylowe i ergonomiczne wnętrze.
W asortymencie BS Brothers znajdziesz m.in.:
    • łóżko chowane w ścianie
    • łóżko chowane z sofą
    • łóżko chowane w szafie z narożnikiem
    • meblościankę z łóżkiem chowanym
    • szafę z łóżkiem chowanym

Łóżka chowane w szafie są jednym z częściej wybieranych ostatnimi czasy produktów wśród naszych Klientów, zwłaszcza w przypadku ograniczonej powierzchni lokum.

łóżko chowane w szafie

Łóżko chowane to coś więcej niż miejsce do spania. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni pozwala na swobodne korzystanie z pomieszczenia również w ciągu dnia. Łóżko składane w szafie świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i bardziej klasycznym salonie czy pokoju dziennym.

szafa z łóżkiem chowanym

Największą zaletą łóżka chowanego na ścianie jest jego zdolność do zniknięcia z pola widzenia w ciągu dnia. Ponadto łóżka mogą być wyposażone w schowki na pościel i mieć inne przydatne funkcje. Producenci łóżek chowanych w ścianę doskonale zdają sobie sprawę, że funkcjonalność musi iść w parze z odpowiednim designem. A to wszystko, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dlatego łóżka są dostępne w różnych kolorach, wzorach i materiałach, co pozwala idealnie dopasować je do stylu pomieszczenia. Ciekawą propozycją jest łóżko chowane w szafie z narożnikiem, które pozwala na jeszcze bardziej efektywne zagospodarowanie przestrzeni w pokojach o nieregularnym kształcie.

łóżko w szafie

W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń w naszych mieszkaniach staje się coraz cenniejsza, poszukiwanie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań staje się priorytetem. Takie właśnie jest łóżko chowane do szafy. Łóżko wbudowane w szafę to idealna propozycja dla osób, które poszukują oryginalnych rozwiązań łączących w sobie ergonomię, funkcjonalność, komfort i styl.
Firma BS Brothers oferuje łóżka chowane w szafie w różnych rozmiarach (np. łóżko chowane w szafie 140 × 200, łóżko chowane w szafie 160 × 200). Chowane łóżko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i gustów naszego Klienta. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi doradcami. Z przyjemnością podpowiemy Ci jak najrozsądniej zaaranżować Twoje wnętrze i zaoszczędzić kilka cennych metrów kwadratowych.

łóżko składane w szafie

 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała