Meble biurowe / gabinetowe na wymiar

Meble biurowe / gabinetowe na wymiar

Powierzchnie biurowe i gabinetowe niezależnie od wielkości wyposażone w odpowiednie meble biurowe na wymiar dają więcej przestrzeni zarówno dla korzystającego z pomieszczania, jak i dla odwiedzających. Podczas projektowania mebli biurowych na zamówienie poznajemy Twoje potrzeby i zadajemy sporo pytań, które pomogą nam ustalić, które z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań okażą się niezbędne. Jako doświadczony producent mebli biurowych na wymiar jesteśmy w stanie zniwelować niedoskonałości wnętrza, dobierając oraz tworząc drewniane kompozycje wokół konstrukcji przy ścianie, lub oknie.

Wszystkie meble gabinetowe na wymiar autorstwa naszej pracowni stolarskiej są wykonane w sposób solidny, pomysłowy i przy użyciu odpowiednich technologii zwłaszcza w przypadku blatów biurowych na wymiar. Jak twierdzą nasi klienci, poszukiwania biurek, mebli biurowych w sklepach, salonach meblowych stacjonarnych bywają żmudne i męczące. Nasza pomoc w tym zakresie dała im oszczędność czasu i komfort skorzystania z opcji indywidualnej. Tutaj każdy szczegół, jak w nazwie meble do biura na wymiar, może być mniej standardowy i łatwo o stworzenie półek pod dane akcesoria, czy gablotki z pamiątkami lub osiągnięciami. Dzięki BS Brothers możesz mieć wymarzone blaty z płyt, których zastosowanie i barwa będzie idealna właśnie dla Ciebie np. melamina, laminat, topalit czy inne korzystne rozwiązania.

Oczywiście wybór blatu w przypadku mebli do biura na zamówienie jest także związany z przeznaczeniem. Melamina to lekka opcja, a topalit cięższa, co może okazać się ważne podczas użytkowania pod kątem zastosowania odpowiednich blatów biurowych pod wymiar.

Realizujemy także zamówienia na meble dla firm. Z naszej pomocy korzystają architekci, biura projektowe, deweloperzy. Tworzymy zabudowy na wymiar bezpośrednio dla zainteresowanych. Zgłaszają się do nas sklepy, restauracje, kawiarnie, salony piękna i pawilony handlowe.
W BS Brothers możesz liczyć na doradztwo i pomoc naszego projektanta, jeżeli nie posiadasz takich doradców we własnym zakresie. Zapytaj o meble do firmy online lub w naszym biurze.

Podczas spotkania z naszymi specjalistami możesz wybrać kolor i odcień danego elementu. Tutaj obecnie jest wiele możliwości, sporo barw i materiałów m.in. orzech, dąb, buk, grafit, popiel i wiele innych. Są nawet dostępne soczyste kolory drewna.

Zadbamy o dobre samopoczucie w Twoim miejscu pracy i poza powyższymi tematami (biurko, blaty) pomożemy wybrać pozostałe akcesoria, szuflady, regały i półki – innymi słowy zajmiemy się wszystkim od A do Z

Zobacz naszą galerię mebli gabinetowych na wymiar

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna,

Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.

 

biurko do gabinetu
biurko na wymiar do biura
meble biurowe na wymiar
meble do biura na wymiar

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała