Stoły konferencyjne

Sale konferencyjne są wizytówką wielu firm. W tych średnich i większych stoły konferencyjne pełnią funkcję mocno reprezentatywną, ale i praktyczną. Tutaj mogą się odbyć narady, szkolenia czy spotkania z kontrahentami z drugiego końca Europy. Wygodny stół do sali konferencyjnej będzie pełnił więcej funkcji, niż można przypuszczać. To tutaj jeden podpis może zmienić losy przedsiębiorstwa, a burza mózgów odmienić jego losy na rynku pośród konkurencji. W średnich firmach standardem jest jedna z sal, w której jest stół konferencyjny na minimum 12 osób. Do tego rzutnik, możliwość podpięcia na środku blatu różnych urządzeń (np. porty HDMI czy gniazda USB) - stół konferencyjny z gniazdami. Blat takiego stołu konferencyjnego jest najczęściej prostokątny. Bywa, że decydujemy się na blaty półokrągłe i takie rozwiązanie sprawia, że duży stół konferencyjny może pomóc zwiększyć ilość osób na spotkaniu. Innym ciekawym rozwiązaniem są stoły konferencyjne modułowe. Nasze stoły konferencyjne rozkładane są lekkie, a łączenie i rozłączenie elementów odbywa się bez narzędzi i bardzo intuicyjnie. Dzięki czemu możemy dowolnie kreować aranżację wnętrza sali konferencyjnej w zależności od potrzeby.
Stół konferencyjny składany daje nam nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza i tworzenia układów blatów w mniejszych i większych przestrzeniach.

Nasze autorskie stoły konferencyjne składane posiadają regulowaną wysokość blatu. Można je swobodnie łączyć z innymi typami mebli, które także możemy przygotować, jak:
    • szafki biurowe
    • szafy do biura
    • regały do biura
    • pufy biurowe

Oczywiście w firmach i instytucjach są mniejsze salki, gdzie często dobywają się rozmowy rekrutacyjne, spotkania w kameralnych gronach kadry menadżerskiej czy inne ważne okazje dla życia firmy też przyda się biurko ze stołem konferencyjnym
Takie wyszukiwane i popularne opcje to:
    • stół konferencyjny 200 × 90
    • stół konferencyjny składany 160 × 80 cm
    • stół konferencyjny 200 × 100 

Oczywiście możemy stworzyć zabudowę biurową i stoliki konferencyjne na wymiar, jakie razem wybierzemy w przypadku mniejszej ilości miejsca lub nietypowego układu w pomieszczeniu.

Stoły konferencyjne na wymiar, na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała