Meble hotelowe na wymiar

Nasza pracowania z powodzeniem realizuje zamówienia na meble hotelowe w Polsce i za granicą (głównie w Czechach). Poza meblami do hotelu na wymiar oferujemy także wyposażenie innych obiektów hotelowych w tym sal konferencyjnych, jadalni czy meble restauracyjne (tu link do MR).
Oczywiście mogą to być także pomieszczenia biurowo-administracyjne.

Producent mebli hotelowych

Jako doświadczony producent mebli hotelowych jesteśmy zdania, że warto stosować wyłącznie sprawdzone rozwiązania, unikając przygód typu tanie zawiasy, czy ekonomiczne blaty imitujące kamień naturalny np. w recepcji. Naszym zdaniem meble do hotelu muszą się wyróżniać i wyglądem i solidnością wykonania. To wszystko oczywiście działa tylko wtedy, gdy wiemy jakich dodatków i materiałów użyć przy produkcji. Każdy apartament, motel, hotel czy pensjonat musi przynajmniej być dla gości niczym drugi dom, a często czymś więcej. Takie właśnie rozwiązania premium i wyposażenie hoteli i odpowiednie meble do hoteli mogą pomóc ten efekt uzyskać. To są czynniki, na których skupiamy naszą uwagę. W pokojach dla gości nie może także zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, jak zbliżeniowe włączniki LED, czy pięknych mebli  hotelowych na wymiar. Bardzo często bywa, podobnie, jak w przypadki innych inwestycji w obszarze budownictwa, że już na etapie projektu (planowania) współpracujemy z architektami, biurami projektowymi, deweloperami w powyższym temacie. 

Tworzymy, projektujemy i montujemy wszystko od A do Z. Od ustalenia wyglądu szafy hotelowej, biurka hotelowego (w apartamentach z pomieszczeniami lub nawet dla administracji hotelu), wyglądu łóżek hotelowych, aż po design mebli do recepcji hotelowej.  

Polscy producenci mebli hotelowych są znani na całym świecie, jako pomysłowi i sumienni, a nasze meble hotelowe na zamówienie z pewnością spełnią oczekiwania każdego inwestora.

Sprawdź jedną z naszych realizacji 

Jeżeli interesują was nowoczesne meble hotelowe, meble do pokoi hotelowych BS Brothers to pracownia stolarska godna sprawdzenia, jako producent mebli do hoteli, ekskluzywnych apartamentów, pokojów gościnnych. Kliknij tutaj i zadzwoń lub napisz do nas.


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała