Zabudowy skosów pod schodami Bielsko-Biała, Bystra

 

W internecie i na Facebooku często pada pytanie, co i jak można zrobić z wnękami, które są pod schodami w Waszych domach. Klatka schodowa generuje nieco przestrzeni pod samą zabudową stopni. Z tego powodu często trafiają do nas osoby poszukujące rozwiązań na sprytne zagospodarowanie tej przestrzeni. Innymi słowy, chodzi o pomysł jak ją wykorzystać i stworzyć praktyczną zabudowę skosów pod schodami.

Projektujemy meble pod schodami, które mogą pełnić bardzo różne funkcje dla gospodarzy. Możemy zaprojektować designerskie fronty pełniące funkcję drzwi. Miejsce za nimi może wypełnić schowek na pralkę, odkurzacz czy inny sprzęt.

Może też powstać garderoba pod schodami, w której będą schowane buty, parasole, czy elementy odzieży wierzchniej. Mogą powstać szafy skośne na narzędzia

Możemy też zrobić multi-funkcjonalne wysokie szuflady z dedykowanymi prowadnicami na głębokość np. 100 cm, które widzicie na poniższych zdjęciach:

Zabudowy skosów pod schodami, szafy

Jak widać regał pod schody, czy szafy pod schodami poza funkcjonalnością to także bardzo efektowny aspekt zagospodarowania wnętrza. Piękne schody z zabudowaną szafą mogą często być tzw. pierwszym wrażeniem, odwiedzających nas gości i warto zadbać o dobre wibracje od samego początku ich wizyty.

 

Szafa pod schodami na wymiar może mieć wiele zastosowań praktycznych i może także służyć za domową biblioteczkę. Dla tych z Was, którzy są molami książkowymi, każde dodatkowe miejsce dla książek jest przecież na wagę złota.
Typy pod schodowych zabudów, które dla Was projektujemy i montujemy to najczęściej:

    • szafa pod schodami zabudowa
    • szafa przesuwna pod schodami
    • szafa wysuwana pod schodami
—  idealne rozwiązanie w przypadku tych szerszych schodów
    • szafy przesuwne skośne

Fajną alternatywą jest także szafa z lustrem. Takie szafy skośne do zabudowy z pewnością świetnie sprawdzą się szczególnie u osób, które przywiązują sporą wagę do wyglądu, chcą wyglądać modnie, zadbanie  i mieć nad tym kontrolę. Dodatkowy plus tak wykończonej szafy wnękowej pod schodami jest taki, że zwiększa ona optycznie przestrzeń i można się poczuć nieco bardziej komfortowo.

Masz pustą przestrzeń pod schodami? Nie wiesz, jak się nią zająć? Daj nam znać tutaj, razem wymyślimy dobre rozwiązanie. 


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała