Meble do łazienki na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar są bardzo korzystnym rozwiązaniem szczególnie w przypadku małych pomieszczeń. Z reguły łazienka jest jednym z mniejszych obszarów do zabudowy i dopasowane i ergonomiczne meble łazienkowe, to ciekawe wyzwanie dla projektantów wnętrz. Decydując się na indywidualne podejście w tym temacie, nieodzownym będzie, użycie blatów łazienkowych na wymiar i co za tym idzie skorzystanie z materiałów, które są przeznaczone do tego typu zastosowań oraz odpowiednie meble do łazienki na wymiar, współgrające z otoczeniem.

Taka zabudowa łazienki na wymiar może być zaprojektowana w różnych stylach i z użyciem różnych wcześniej wspomnianych surowców.

Podstawowe to:

  • drewno
  • laminat
  • kamień naturalny: kwarcyt, granit oraz marmur

Oczywiście w kwestii estetycznego i ergonomicznego wnętrza, nie można zapomnieć o stylu i dodatkach. Elementy wystroju, które mogą wydać się niezbędne to szafki łazienkowe na wymiar oraz w przypadku większej ilości miejsca regał łazienkowy na wymiar, czyli przydadzą się nam zgrabne,  modne meble łazienkowe zaprojektowane i wykonane na zamówienie. Warto jeszcze wspomnieć słupek łazienkowy zaprojektowany  na wymiar, który w wielu przypadkach jest najlepszym pomysłem w kontekście wąskiego, lecz wysokiego wnętrza. Może on pomieścić wiele produktów lub drobiazgów w zależności od pomysłu na wykorzystanie. Domownicy często decydują się na połączenie półek odkrytych z zamykanymi. Takie drzwiczki słupka łazienkowego mogę się zamykać do wyboru: lewostronnie lub prawostronnie według życzenia zamawiającego. Z pewnością jest to fajna opcja na pomieszczenie przyborów toaletowych czy urządzeń sanitarnych lub innych rzeczy, które, gdzieś warto schować lub ułożyć.

Każda szafka na wymiar do łazienki czy dopasowany blat łazienkowy na wymiar powinny być elementem planu, większej całości. Zanim podejmiemy decyzję  o wyborze wykończenia naszego pomieszczenia, poszukajmy stylu. Wcześniej zaplanujmy z projektantem rozwiązania. Tutaj warto uzgodnić czy blat do łazienki na wymiar lub inne ważne elementy wystroju upiększą, ale i nadadzą wnętrzu określony charakter.

Obecnie wyróżniamy kilka dominujących stylów urządzenia zabudowy łazienki na wymiar:

    • minimalistyczny
    • skandynawski
    • industrialny
    • rustykalny
    • loftowy
    • nowojorski
    • nowoczesny
    • eklektyczny
    • hiszpański
    • hampton
    • paryski

 

Style można mieszać, ale generalnie meble na wymiar do łazienki i ich wygląd np. blatów umywalkowych na wymiar, będzie mocno związany z Waszymi decyzjami i upodobaniami. Znaczenie ma także rzeczywistość, czyli to, jak duże jest pomieszczenie. W przypadku, gdy chcemy zwiększyć uczucie swobody i rozjaśnić optycznie wnętrze, warto wziąć pod uwagę style, które dają nam takie możliwości. Jasne ściany, meble (np. szafki na zamówienie do łazienki), blaty i fronty łazienkowe opracowane na wymiar pozwolą nam czuć się w ten sposób.

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że zmiany w pomieszczeniach, w których nasze przebywanie jest codziennością i zmiany mogą znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie.

Przykładowo blat drewniany zastosowany do łazienki na wymiar, jak każdy drewniany element z miejsca ociepli wnętrze, a możliwości wyboru odcienia i dopasowania go do wystroju, spowodują uczucie komfortu i radości.

Takie inteligentne komponowanie i personalizacja ma także walor praktyczny w postaci zwiększonego bezpieczeństwa dl a dzieci i gości. Dzięki wyborowi mebli łazienkowych, zaprojektowanych pod wymiar, możemy sprawić, że w przestrzeni i niepożądanych miejscach pojawią się zbędne elementy, czy wilgoć powstała w wyniku mało przemyślanej adaptacji wnętrza.

Takie inteligentne komponowanie i personalizacja ma także walor praktyczny w postaci zwiększonego bezpieczeństwa dla dzieci i gości. Dzięki wyborowi mebli łazienkowych, zaprojektowanych pod wymiar, możemy sprawić, że w przestrzeni i niepożądanych miejscach pojawią się zbędne elementy, czy wilgoć powstała w wyniku mało przemyślanej adaptacji wnętrza.

Nasze realizacje wnętrz łazienek zdobią domy w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach oraz Wielkiej Brytanii.

Interesujesz się tego typu rozwiązaniem? Daj nam znać i napisz do nas wiadomość.

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna, Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.

 

 

 

 

 

 

 

meble do łazienki na wymiar
meble łazienkowe na wymiar
blaty łazienkowe na wymiar

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała