Blaty na wymiar

Kilka słów o blatach drewnianych do kuchni

Blat drewniany na wymiar jest nieodzownym elementem wykończenia w każdej kuchni. Dla wielu z nas wybór tego elementu wystroju jest najistotniejszym momentem i decyzja bywa trudna.

Podświadomie chcemy, żeby było zarazem pięknie, ale i praktycznie. Odpowiednie blaty drewniane na wymiar w kuchni mogą sprawić, że stworzy się nastrój i pomieszczenie zyska indywidualność, o jakiej marzymy. W naszej galerii mebli kuchennych odnajdziesz także inne propozycje zarówno blatów, jak i innych elementów w kuchni. Możemy bez problemu przygotować  projekt i wdrożyć w życie plan zawierający użycie blatów z kamienia naturalnego – marmur, granit, konglomerat. Współpracujemy z najlepszymi markami z branży kamieniarskiej w tym: Jaskiniowiec, Hoder, Cava. Blaty kamienne tych producentów w połączeniu z naszymi zdolnościami stolarskimi zachwycą każdego odbiorcę.

Oczywiście klasykiem jest blat dębowy na wymiar, który może sprawdzić się także jako blat do stylowego stołu na wymiar. A całość zgrana pięknie się prezentować.

Blaty łazienkowe na wymiar – czym kierować się wybierając odpowiedni materiał?

Nasi specjaliści chętnie pomogą i pokażą wszystkie możliwości w sprawie blatu do łazienki na wymiar. Tutaj możecie zerknąć na realizacje, które powstały głównie na terenie Śląska i Małopolski. może być wykonany z różnych materiałów. My opieramy się głównie na tych z: drewna, laminatu i kamienia naturalnego (kwarcyt, granit, marmur). Wybór bywa niełatwy, przykładowo blat drewniany do łazienki na wymiar ma wiele możliwych odcieni i form wykończenia – mat, błysk. Powierzchnie są szlifowane i poddawane obróbce, dzięki której osiągany jest pożądany efekt. Tego typu aranżację drewna wykorzystuje się także, jako blat pod umywalkę na wymiar. Taka nadblatowa umywalka prezentuje się niesamowicie stylowo i będzie z pewnością pasować do wnętrz rustykalnych oraz innych w kierunku vintage. Wszystkie blaty do łazienki na wymiar autorstwa BS Brothers będzie cechowała funkcjonalność i odpowiedni wygląd. Jesteśmy znani z tego, że dbamy o każdy szczegół i zawsze pomożemy dobrać piękne blaty umywalkowe według Twojego pomysłu, lub doradzimy, co dobrze się sprawdzi, jeżeli wolisz zdać się na nas.

Z jakiego drewna powinien być wykonany blat do łazienki na wymiar?

Blat drewniany do łazienki na wymiar i dobrze dobrany materiał to dobra inwestycja i możliwość  obcowania z naturą także w tym pomieszczeniu. Człowiek zawsze był bliski przyrodzie i nie można temu zaprzeczyć. Drewno wybrane na blat łazienkowy drewniany na wymiar musi posiadać podobne właściwości do tego, którego używa się do podłóg, czyli powinno być odporne na wilgoć i wolno schnące krople wody. Z naszych rodzimych drzew zaleca się buk i dąb oraz jesion, akacja, orzech, brzoza, jako ten najtrwalsze pod blaty łazienkowe na wymiar. Natomiast, jeżeli chodzi o te bardziej egzotyczne i nienasiąkliwe używa się jatoba, akacja azjatycka, badi, amazakoue, frake, iroko, teak, merbau, doussie. Aranżację mogą być uzupełnione bambusem.

Pracownia BS Brothers świadczy usługi stolarskie w pobliskich miejscowościach:

Goczałkowice-Zdrój, Szczyrk, Buczkowice, Skoczów, Kobiernice, Bujaków, Bystra, Meszna,

Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Bieruń, Łodygowice, Zarzecze, Jaworze, Rybarzowice, Jasienica, Mazańcowice, Międzyrzecze Górne i Dolne.

blaty kuchenne na wymiar
blaty łazienkowe na wymiar
blat łazienkowy na wymiar
blaty na wymiar łazienkowe

Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała