MEBLE DREWNIANE NA WYMIAR

Nasza rodzinna pracownia stolarska w ofercie posiada usługę wykonania różnego rodzaju mebli i elementów z drewna. Nasze meble z drewna powstają zarówno według wzorów zamawiającego, jak i naszych autorskich pomysłów.

Prym wiodą meble drewniane do kuchni, często zamawiający równocześnie wyceniają meble drewniane do salonu. W pierwszym przypadku dominują kuchnie drewniane, oczywiście często łączymy materiały, czyli np. meble dębowe z metalem lub elementami z kamienia naturalnego np. marmuru, granitu czy szkła lub nawet żywicą epoksydową. Projektujemy zabudowy kuchenne uwzględniając dodatkowe wyposażenie AGD, zlewozmywak czy płytę grzewczą.

Tutaj pragniemy nadmienić, że w momencie powstania planów i budowy domu warto uwzględnić rozmieszczenie tych elementów i odpowiednio zagospodarować, po to, żeby uniknąć dodatkowych kosztów po oddaniu (przez dewelopera, czy firmy budowlanej) danej nieruchomości do użytku.

Zdarza się, że taka przezorność pomaga nam uniknąć dodatkowych wydatków np. w postaci przerabiania całej elektryki, czy innych nieoczekiwanych, ale koniecznych zmian już po fakcie.

Obecnie z naszych usług w tym obszarze korzystają klienci z Polski (głównie Śląsk, Małopolska i rejony ościenne), ale realizujemy także zamówienia, jako producent mebli drewnianych do Czech, Słowacji i Niemiec.

Jedną z najbardziej pożądanych prac pojedynczych jest stół z litego drewna (obecnie „must have” w każdym domu), ale projektujemy i montujemy często szafy drewniane oraz inne elementy i meble drewniane na wymiar.

Inne najczęściej zamawiane produkty to: meble łazienkowe, garderoby, zabudowy nietypowe (np. poddasza, warsztaty), schody (dostarczamy również gotowe stopnie i podstopnice), biblioteki, komody i półki.

Część z zamówień, które obsługujemy to gotowe do montażu meble na wymiar lub elementy drewniane przygotowane do samodzielnego zamontowania (np. meble RTV, meble do jadalni).

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, gwarantując dobrą jakość, za którą stoi nasze doświadczenie i uznane europejskie marki (np. Blum, Rehau, Festool, Peka, Laguna producenckie oraz nowoczesne rozwiązania.

Jeżeli nie masz pomysłu na wnętrze, ale nie możesz się doczekać zmian, zapewniamy, że możemy zarówno przygotować projekt jak i wizualizację Twojego wnętrza oraz pomóc w doborze solidnych materiałów. Wystarczy napisać do nas krótką wiadomość.

Stoły z drewna na wymiar, schody z drewna Bielsko-Biała Katowice śląsk


Meble kuchenne na wymiar, szafy - Bielsko-Biała